Příšeří: Hrdinům vstup zakázán

xxxxxxxxxo hodnoceno 66x (Seznam vlastníků)

Příšeří: Hrdinům vstup zakázán - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Luís Brüeh
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Počet hráčů

Ahoj, jak jsem zaznamenal, někteří lidé si stěžují, že ve více lidech dost trvá, než na člověka přijde řada. Chápu, že první hru asi nechci hrát v šesti, ale když už jsou všichni aspoň trochu otrkaní, tak to vážně i v těch čtyřech trvá neúnosně dlouho? Je mi jasný, že pokud budu mít třeba 8 karet (po nějakým dobírání), že asi ten tah budu chvíli vymýšlet… Někdo kdesi psal, že by to nechtěl hrát ve víc než dvou lidech, což mne celkem mrzí, protože jsem počítal s tím, že to budem hrát právě ideálně ve čtyrech :( .

29.1.2024 18:31:30 | Upraveno autorem (porovnej)

Za mě ideál 2, 3 strop. Ve 4 to už hrát nechci (ale asi ani ve 3). To čekání a domlouvání mě zrovna v téhle hře vůbec nebaví.

29.1.2024 18:43:16 | Upraveno autorem (porovnej)

Já jsem hrála max ve 3 a je to strop, který jsem ochotná absolvovat :D člověk čeká dlouho na tah a nejhorší je, že ho nemůže ani promyslet dopředu, protože se to neskutečně mění. Taky hra může být i docela těžká a v tech trech lidech byl sklon k alfa hraci. Záleží, jestli to tvoji herní skupině vadí nebo ne. 

Pro mě to je ideální dvojkovka, ve dvou hrajeme často a rádi, většinou si říkáme, co musíme udělat, ale rozhodnutí necháváme na sobě. 

Nicméně, nejlepší je vyzkoušet sám a uvidíš. 

29.1.2024 19:00:02 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Divočina Severní Ameriky Deluxe
Divočina Severní Ameriky Deluxe
Akt. cena: 900 Kč
Končí za: 12 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas