Pizza Box Baseball

oooooooooo hodnoceno 0x (Seznam vlastníků)

Pizza Box Baseball - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: závodní
Čeština: není
Vydavatelé: On The Line Game Company
Autoři: Erik Smith
Scott Smith
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Pro sportovní maniaky

Tuhle hru mám už tak 2 roky v merku, v podstatě od jejího vydání. Jenže pořád jsem se nemohl rozhodnout, jestli baseball nebo americký fotbal (jsa fanouškem obou sportů, byť jen na úrovni NFL v případě amerického fotbalu). Pravidla jsem četl k oběma hrám, stále jsem ale neobjednal, nevím, jestli bych to měl s kým hrát...
4.9.2010 19:04:20

Pizza box
Ja osobne jsem videl recenzi Scotta Nicholsona a byl jsem z te hry nadseny (NFL), tematicky se mi libi i basseball, takze jestli resis hrani tak ja si s tebou rad zahraju :D. Prislo mi to jako promakana zalezitos, sice hodne cisel ale co :) navic je to v pizza boxu.

4.9.2010 22:26:15

Richmond
NFL bych s tebou v praze klidne dal:) S Baseballem by to bylo uz horsi, to me nak nelaka;)

5.9.2010 00:04:10

aneken
to zni jako vyzva, musime Richmonda nahypovat at si to koupi :)

5.9.2010 01:26:04

rbx

Richmond
me se to líbí moc, v podstatě jsem si to přivezl pro sebe :-), jenže se vždycky vynořila nejaka graficky promakanejsi hra a toto jsem si nechával v záloze. Prijde mi to ale jako nejprijatelnejsi baseball simulace udělana pro normální hrace a ne pro hardcore fanoušky, co lezi ve statistikách. Pro ne je pak APBA Baseball.
Jinak co jsem u tohoto zkoumal pravidla, tak je to hodně do re a uživatelsky přijatelne vyřešené. Je tam několik verzi pravidel, podle toho, jak jsi znalý obecných pravidel baseballu. Jen tam asi nebude prihoz na metu těsně před nadhozem. To je věc, kterou jsem nevidel snad v žádném baseballu pro obyc lidi.
Jinak hardcore baseball je APBA Bseball.
Co se tyče NFL, tak tam znám jen základní pravidla, kdy se střídají útočníci a obránci a kolo yardů musi udelat ve svém kole a to je tak vše. Nevim kdy se kope a kdy ne, takze to jde tak trochu mimo mě.

5.9.2010 03:38:23

rbx
ja se naucil pravidla z tohodle
http://www.youtube.com/watch?v=EqMJZIpxcSY
(nevim v jakym poradi ale vysvetluje ruzny veci, prave treba kdy se kope), protoze me proste zajimalo jak to funguje. Taky rika kdy se muze kopat co a tak. :)

5.9.2010 12:42:03

rbx
V jiném vlákně jsi psal, že to teď hraješ, můžeš do prá vět shrnout dojmy? Mám baseball moc rád a hodně mě to láká. Díky!

9.9.2010 11:21:39

pardon
tak se omlouvám, až teď jsem si všiml nadpisu, že by sis to rád zahrál :-)

9.9.2010 11:22:53

Vybíráme z Bazaru

Válka o prsten: Karetní hra + rozšíření
Válka o prsten: Karetní hra + rozšíření
Akt. cena: 1150 Kč
Končí za: 1 den

Offcanvas