PitchCar - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 8
Doporučený věk: od 6 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Současnost, Sport
Herní kategorie: závodní
Čeština: není
Vydavatelé: Ferti
Goldsieber
Tilsit
Autoři: Jean du Poël
Rok vydání: 1995
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Homemade

Nazdarek lidicky. PitchCar vypadaji urcite zajimave, na druhou stranu mi prijde, kdyz jsem nekde v rychlosti procital pravidla, ze se to moc nelisi od toho, kdyz jsme jako deti na piskovisti cvrnkaly vicka od piva. Tudiz premyslim nad vyrobou. Urcite pochopim, ze me pripadne nekdo odsoudi za to, ze chci delat kopii hry. Duvodem vyroby neni financni stranka, neni pro me problem hru koupit, ale prece jenom rad bastlim, navic zrovna pri tomhle me napadlo hafo novych moznosti na ruzne typy dilku trati.
Kdyz jsem kutil nad materialem, tak jako herni kameny me napadlo vyuzit hrace ze sprtce, ktere jsem videl nekde k prodeji. Na dilky trate potom pouzit karton 3mm a natrit balakrylem. Nevim jeste ale z ceho udelat mantinely, jestli napevno kolmy karton a nebo pouzit nejakym zpusobem mantinely co byvaji ve starych autodrahach. Co myslite? Druha vec jsou pak zamky pro spojovani jednotlivych dilku, asi by to chtelo neco u ceho bych se nezblaznil pri vyrezavani :) napadl me lichobeznik jako vec co pujde vyrezat a pritom by to mel udrzet.
12.10.2009 10:53:34

Homemade
Jako figurky se da pouzit skoro cokoliv co je kolecko (rodinka z agricoly, c dvorany desu atd).

Na material a vlastni vyrobu se urcite podivej na BGG. Tam maj na fotkach uzasne vlastni dily a urcite k tomu bude nejaka diskuse o vyrobe. Vlastni vyroba ma urcite velke plus, protoze si muzes udelat jakej koliv dil, u originalu ses odkazany na stale to same.

Mantinely: jeste jsem to nehral, ale prijde me ze by mely byt trvde nepruzici. Aby se odnich auticka odrazely a ne aby nanich zustaly.
Jinak nejsou vsude, vzdycky jen na jedne strane a jeste mas urcitou volbu je tam nejak naskladat a "nedat" je tam. Takze se s tim da take dost menit stejna trat. (udelam asi jeste fotku tech trati co tam jsem predpripravene).

12.10.2009 12:19:18

špuntův geniální nápad
Při prohlížení Elenistarových fotek ze ZatroConu se můj nejmladší zastavil u fotky s Pitch carem se slovy: to je skvělé, to bych si chtěl zahrát! A nejlépe hned. Na odpověď, že to půjde dost těžko, reagoval slovy, vždyť přece máme někde v krabicích autodráhu (bez kolejniček, pro autíčka na vysílačku), ve které by to taky šlo! A opravdu. Autodráha nebyla využívaná, kdo by furt kupoval nebo dobíjel nové baterie, na tohle baterek nebude potřeba. Protože vlastníme i stolní šprtec, bylo odkud vzít i "formulky" a tak teď máme doma takový 3D Pitch Car a funguje znamenitě. Jsou tam navíc i zvláštní překážky, jako voda s kameny, most přes bažinu, rozdvojující se kopec, stromy kolem trati...prostě špunt zabodoval!
Zkusili jsme i poslat nějakou fotku, tak jestli projde, můžete kouknout...

13.6.2010 21:49:02

no jo no, to jsem psal já
Koukám, že jsem se zapomněl odhlásit :) posílam jsem fotky špuntovým jménem, byl to jeho nápad :)))

13.6.2010 21:51:22

Vybíráme z Bazaru

Oath: Kroniky Říše a vyhnanství - ve fólii
Oath: Kroniky Říše a vyhnanství - ve fólii
Akt. cena: 1999 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas