Pilíře Země - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: desková hra, budovatelská
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: 999 Games
Albi
Devir
Filosofia Editions
Galakta
Kosmos
Mayfair Games
Autoři: Michael Rieneck
Stefan Stadler
Rok vydání: 2006
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Šedí dělníci

Dobrý den.

Proč jsou šedí dělníci celkem 4, když do hry se dostanou jen dva? Nebo mi unikla nějaká karta, která dostane do hry i zbylé 2 dělníky? Pokud je totiž jen jedna pozice, díky které se dostanou do hry jen dva... Tak pak nevím. Ne že by mně to trápilo, ale spíš přemýšlím, kde jsem co přehlédl.

Jinak tuhle hru mám celkem rád, škoda jen, že jí máme kompletně v němčině z Essenu 2006 a tak se někdy musíme víc soustředit na vysvětlování kartiček hráčům, kteří je neznají tak dobře.
5.12.2009 10:21:36

Acer 1968
Protoze ty si ty dva delniky v jednom tahu vezmes a v dalsim tahu je pouzijes, ale moznost dat stavitele na hrad je i v tom kole kdy delniky pouzivas a proto tam musi byt jeste dva, ktere si muze vzit tvuj protihrac nebo ty sam.

5.12.2009 10:49:28

machca
No, tomu bych i rozuměl, ale není to až tak pravda, protože v době, kdy se vyhodnocuje Shiring (tzn. fáze 11), mám už dávno svoje pitomce z lesa a kamenolomu a pískovny a dokonce i z manufaktury doma, jinými slovy, ti dva šeďáci už klidně můžou dřepět zase na Shiringu a čekat na jinýho feudála, kterej je přetáhne rákoskou a vyžene je zase do práce.

5.12.2009 12:01:25

onimko

Sedi pitomci
To mozu, ale podla pravidiel ich vracias spet az po postaveni kusku katedraly v danom kole.

6.12.2009 00:23:31

tom

šedí
my je berem jako zálohu kdyby se nějakej barevnej zatoulal :)

6.12.2009 21:45:33

to onimko
No tak to je pádný argument, který jsem zřejmě někde přehlédl... Inu, německá pravidla jsou německá pravidla...

10.12.2009 21:30:00

Vybíráme z Bazaru

Graenaland (Altar)
Graenaland (Altar)
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas