Peloton - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 12
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: desková hra, závodní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Templum
Autoři: Přemysl Chmelař
Rok vydání: 1991
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Pecka

Po vikendove partii jsem si tohle musel okamzite poridit, vyborna zalezitost, prekvapive promakana a pritom jednoducha na pochopeni. Diky Ladovi za predvedeni tohoto gralu z ceskych luhu.
24.9.2012 09:08:00

znovunalezeni
zrovna minuly vikend sem byl doma (trinec) a delal sem poradek v garazi a co sem nenasel? peloton uz ho mam doma s ostatnima hrama... prave sice trosku trpel kdyz byl v te garazi ale uz je v teple a suchu

24.9.2012 09:23:45

Peloton
ešte v 2005, keď som so stolnými hrami len začínal, našiel som jeden tento vzácny kúsok v Palube a moja ruka po ňom nekompromisne siahla... :-)

24.9.2012 10:11:28 | Upraveno autorem (porovnej)

pravidla
dneska sem prekontroloval svoji verzi a s hruzou sem zjistil ze tam chybi pravidla :/ byl by nekdo ochoten je naskenovat a poslat mi je? prosim poslete mi zpravu dekuji

24.9.2012 17:57:23

to all
Kde se to dá dnes sehnat? Pasu po ní už dlouho a stále nic:-((

24.9.2012 18:26:48

Vance
http://www.spolecenske-hry.cz/view.php?Page=Detail&Menu=48&kos=1|90&Zbozi=16368&Produkt=Templum-Peloton-01100-

24.9.2012 18:29:57

sydo
jestli tě tak nadchlo toto, pak určitě doporučuji od téhož autora z téže doby Hokej 92. Nějaké plky tu už o této hře byly, chtěl jsem jí už párkrát někam vzít, ale zatím jsem byl vždy na baterky. Jednou to však určitě vyjde a někam dorazím...
Možná se ale po různých garážích válí kousků více...

24.9.2012 18:42:47

Kde sehnat
Vcelku dobře znám autora této hry a kromě hokeje vytvořil ještě několik her. Zajímavě vymyšlená hra byla třeba Waldstein, jenž využívala systém domina, ale více jej rozvíjela. Jinak amatérské stránky společnosti jsou: templum-hry.cz

24.9.2012 19:18:52 | Upraveno autorem (porovnej)

peloton
ten kdo ví kde je protiatomový bunkr v areálu Waltrovky má možná výhodu, když jsem končil své působení v Templumu tak v tomo areálu bylo uloženo cca stovky kusů této hry:)

24.9.2012 21:00:12 | Upraveno autorem (porovnej)

to Deathmers
Je škoda, že svoje nápady takhle zazdívá. Kdyby nedělal v utajení, nechal hry testovat a pravidla psal pro lidi, mohli by si jeho hry najít svoje fanoušky.
Peloton je fajn hra, ale je stará 11 let a vypadá nezáživně - potřebovala by převléknout do současné podoby her.
Hokej 92 je hra s geniálním nápadem, který ale nebyl dotažen do konce.

P.S. Slyšel někdy někdo něco o hře Giza a Locator?

25.9.2012 09:54:06 | Upraveno autorem (porovnej)

Ladik81
Díky,díky...

25.9.2012 17:19:12

Leader 1: Hell of the North
mrkol som na popis hry na hrajeme.cz a dost mi to pripomina tuto hru, ktoru mozem len doporucit, mozno sa autori inspirovali prave Pelotonom, co ja viem. pre mna je ale Leader jasna JEDNICKA cyklistickych hier. go Sagan!!!

25.9.2012 22:26:56

Pravidla
Ahoj všem, už strašně dlouho sháním pravidla k téhle cyklistické hře, protože ta má zmizela kdesi při dvojím stěhování v propadlišti dějin :-(. Mám ji doma už drahná léta a moc bychom si ji s partou chtěli zahrát. Nikde na netu nejsou k sehnání (našli jsme jen německou verzi, která se neslučuje s našimi jazykovými dovednostmi) a tak mě napadlo zkusit to ještě tady. Pařanů deskovek je tady mnoho, tak třeba by se někdo našel, kdo by byl ochotný je třeba ofotit, či oskenovat a poslat mi je na mail. Předem děkuji, snad to vyjde, jinak už fakt nevím... :-(

9.5.2015 19:52:07 | Upraveno autorem (porovnej)

Zde je odkaz na aktuální kompaktní verzi :

https://www.spolecenske-hry.cz/view.php?Page=Detail&Zbozi=37897

21.6.2022 12:37:00 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Dominion: Alchymie CZ (nové - ve folii)
Dominion: Alchymie CZ (nové - ve folii)
Akt. cena: 2500 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas