Pax Romana - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 600 min
Herní svět: Starověk
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná, diplomacie
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: GMT Games
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2006
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Nová mapa

Ahoj,

můžete se mrknout na novou mapu.
Žetony a karty nahraji příští týden.
6.3.2018 11:41:50

Chyby
Ahoj,

pokud byste byli tak hodní, napište mi, kde vidíte chyby. Už jsem jednu našel. Rád bych poté nahrál verzi bez chyb.
Je tam úplně nové teritorium Oriens a všechny názvy jsou v latině. Dále již není možný pozemní přesun do pozice Corcyra. Napište, pokud Vás něco trkne do oka.

Díky.

6.3.2018 17:06:41

miragent
Mrknu na to, ta tvoje mapa se mi moc líbí, až bude vychytaná budu si ji muset někde vytisknout ;) .

EDIT: Tak co já jsem našel, tak v Bergidu chybí označení dolů. A v Athénách a Antiochii označení hlavního města (zvlášť u té Antiochie je to pro mě osobně problém, protože my hráváme tu historickou variantu, kdy hráč "Východu" představuje jen Seleukovce a Ptolemaiovský Egypt musí dobýt).

A ještě se dívám, že jsou z nějakého důvodu promíchané tabulky na Invaze a Rebelie?

6.3.2018 22:32:27 | Upraveno autorem (porovnej)

speedy
Díky za připomínky.

1. Doly
Přidal jsem tam 2 karty hispánských dolů. Stříbrné u Nového Kartága a zlaté u Bergidy. Přišlo mi zajímavější, že se objeví během hry :) Já to můžu nahrát i s tou ikonkou dolů.

2. Východ
Mě se líbila představa, že by se hrálo jen za Ptolemaiovce. Seleukovci by byli na mapě v teritoriu Oriens (všechny žetony jsou předělané v lepší kvalitě) a přicházeli by nahuštění během invazí (viz tabulka). Můžu ti to poslat tak, jak to chceš. Přidělat další hlavní město není problém. Egypt by měl problém z jihu (Etiopie) a ze severovýchodu (Seleukovci) skrze invaze. Nové žetony budou našlápnutý. Jsou tam realističtější jednotky za Egypt, Makedonii, Řím i Kartágo.

3. Tabulky invazí a rebelií
Jsou předělané kvůli neutrálním Seleukovcům. Mohu nahrát i s původní verzí.

Po testování vše samozřejmě sladím a dám vědět.

7.3.2018 11:49:57 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Wander: The Cult of Barnacle Bay (EN)
Wander: The Cult of Barnacle Bay (EN)
Akt. cena: 70 €
Končí za: 18 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas