Panzer General: Russian Assault

xxxxxxxxoo hodnoceno 2x (Seznam vlastníků)

Panzer General: Russian Assault - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 2
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: 2. světová válka
Herní kategorie: válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Petroglyph
Autoři: George Chastain
Chuck Kroegel
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

První dojmy

Tak mám za sebou první bitvu, rovnou o Stalingrad. Herní zážitek je podle mě hodně podobný Allied Assault. Zásadní změno je střelivo pro artilerii. Vhodně umístěná artilerie s dlouhým dostřelem tak už nemůže pdoporovat veškeré útoky, je třeba zvažovat a střelivem šetřit. Zároveň v RA není "fog of war" a jednotky jdou na mapu odhalené.
Figurky jsou zde úplně zbytečné a po prvních dvou kolech jsme je přestali používat. umisťují se na karty jen proto, aby byly karty jednotek "přehlednější". Figurka totiž pouze určuje typ jednotky (pěchota, obrněnec, artilerie).
Herně jsem krom střeliva artilerie nezaznamenal větší rozdíl oproti původní hře. Pořád tady hraje náhoda významnou roli (některé akční karty jsou opravdu silné, jiné naopak téměř nepoužitelné). Základem je opět dobrý handmanagement.
Každopádně se mi to líbí, Stalingradský scénář měl dobrou atmosféru, jednotky obou stran dostávaly při pokusech o překročení Volhy pěkně na frak...
Chybou, které nepotěší, je špatné vytištění dvou rubů karet jednotek (jedna ruská a jedna německá jednotka mají rub akční karty).
9.5.2011 14:45:22

V této diskusi není zatím žádná odpověď...

Vybíráme z Bazaru

Prodám Intriky
Prodám Intriky
Akt. cena: 299 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas