Panzer General: Allied Assault

xxxxxxxooo hodnoceno 5x (Seznam vlastníků)

Panzer General: Allied Assault - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 2
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: 2. světová válka
Herní kategorie: válečná
Čeština: není
Vydavatelé: Petroglyph
Autoři: Chuck Kroegel
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

dotaz k pravidlům

Zdravím, i přesto že se pokouším o překlad pravidel zatím bez větších komplikací, při sólo hře jsem narazil na jednu věc která mi není jasná- us jednotka Mechanized má na sobě mimo jiné napsáno že :receives target terrain bonus - mám to chápat tak že si ho nějak připočte? popř kdy, když sama terrain bonus jako těžká jednotka vůbec neuplatňuje?
19.2.2011 22:35:55

tak si odpovím sám
Tak úplně špatně jsem to pochopil. Myslel jsem že se jedná o target bonus, když je jednotka attacker, ale ono to prostě jenom znamená, že i když je to hard target, tak se na ni vztahuje terrain bonus, když se brání...

22.2.2011 10:44:36

Dik
Cau to by byla pecka kdyby jsi to prelozil zatim se v tech anglickych pravidlech trochu ztracim.
Ps : za jak dlouho myslis ze to budes mit kompletni diky.

8.3.2011 21:19:45

ahojte
moje drahá polovička si hru (teda Panzer General: Russian Assault) pořídila... zajímalo by mě jestli jsou stejná nebo aspoň na pár vyjímek stejná pravidla?

8.3.2011 21:27:10

Ella
Ano, jsou velmi podobná, rozdíly obou her jsouřešeny v sousedním vlákně

8.3.2011 21:43:27

milhausma
omlouvam se, tady mi to vlakno nejak uteklo... uz se pomalu blizim ke konci prekladu textu - do grafiky jsem to zatim nedaval a neprekladal jsem scenare a zatim karty. jeste to nekoho musim nechat precist a pak to vpustim do sveta...

9.3.2011 22:43:40

Pravidla?
:-(

28.6.2011 12:30:46

Vybíráme z Bazaru

Gemini Gauntlet
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 11 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas