Panství hrůzy: Druhá edice

xxxxxxxxxo hodnoceno 377x (Seznam vlastníků)

Panství hrůzy: Druhá edice - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy, Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Nikki Valens
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Objednávka komponent první edice

Zdravím.

Předně administrátorům: pokud by byl tento příspěvek shledán v rozporu s diskusním pravidlem č. 4, tak se omlouvám a prosím o shovívavost. Kontaktní formulář u výčtu pravidel mi nefunguje.

Naskytla se mi příležitost objednat kopie figurek, mapových dílů, žetonů a karet vyšetřovatelů z první edice, vč. těch z rozšíření (Suppressed Memories). Pokud by se ke mně někdo připojil, možná uhájím vytištění mapových dílů s českými názvy místností. Může to být dobrá možnost odemknout scénáře používající obsah prvního vydání, aniž by bylo třeba obtížně shánět např. rozšíření Forbidden Alchemy.

Komponenty by vyrobil člověk vystupující na internetu jako ShiBoard. Ukázky jeho práce si můžete najít na Facebooku nebo YouTube.

Zdůrazňuji následující:

  • na svou odpovědnost bych si vzal jen zprostředkování objednávky pro někoho dalšího a nic jiného,
  • jde o neautorizované kopie třetí strany (recast, reprint),
  • výroba je v Rusku.

Kdyby tu náhodou někdo měl zájem, napište. Mám zatím předběžný ceník.

4.11.2023 11:45:46

@Ronovsky a co rozšíření “Recurring Nightmare”?

4.11.2023 15:57:55

@Seabeast Samozřejmě také. Všechno, co je možné přenést z prvního vydání do druhého. Řečeno jinak obsah Recurring Nightmare, Suppressed Memories a konverzní sady.

5.11.2023 10:47:51 | Upraveno autorem (porovnej)

Mě by se hodili figurky monster… vše ostatní mám udělané po domácku… Je možné jen toto objednat? Samozřejmě podle ceny bych se rozhodl :)

5.11.2023 12:31:45

Tiež by som mal záujem, hlavne o figúrky a dosky miestností. Záleží samozrejme podľa ceny a spôsobu dodania.

5.11.2023 13:52:43

@FafaCZ @arianbednar33 Díky za zájem. Pro mě až překvapivě drahý je tisk mapových dílků. Možné je koupit zvlášť sadu pro Recurring Nightmare a Suppressed Memories, každá je za cca 50 €. Ještě nevím, jestli nebude nějaký zvýhodněný bundle nebo příp. množstevní sleva.

Ceny figurek jsou okay - podle velikosti od 3,79 € do 9,49 € za kus.

Suma sumárum, podle ceníku, který jsem dostal vyjde obsah Suppressed Memories (což primárně zajímá mě) na cca 170 € (4150 Kč). Pro srovnání - za originál dáte na Ebayi kolem 10,000 Kč.

Trochu mi vyvstává otazník nad smyslem reprintu obsahu základu, když originál se dá z druhé ruky pořád sehnat za normální cenu. Tam asi dává smysl spíš třeba koupě náhradního dílu.

Kdyžtak mi nezávazně rozepište, o co konkrétně byste stáli. Budu se snažit tlačit cenu co nejníž a dám vědět, kam jsem dospěl.

Pokud jde o dodání - doprava bude stát 30,50 €. Tam bych příp. navrhoval si náklady rozdělit. Tzn. nechal bych si to doručit komplet a následně bych posílal Zásilkovnou nebo osobně předal v Praze. Ale nikomu nic nebrání udělat si objednávku sám za sebe, viz info v původním příspěvku. :o)

5.11.2023 16:32:29 | Upraveno autorem (porovnej)

Ďakujem za info. To je už celkom dosť peňazí. Ostanem teda radšej pri proxy figúrkach :)

5.11.2023 19:29:10

Existuje k tomu nějaký ceník? Na FB jsem k tomu žádné podrobnosti k tomu co nabízí, za kolik a jak je to s dopravou nenašel. Možná bych měl zájem o figurky, záleží za kolik.

Jinak je vidět, že to dělá docela profesionálně. Hlavně ty figurky asi netiskne ale podle všeho odlévá do forem. Respekt

19.11.2023 12:29:25

@dprikryl Na Facebooku vznikla zvláštní skupina jen pro tenhle reprint/recast. Tam najdeš vše vč. ceníku.

https://www.facebook.com/groups/1283901202317659/

20.11.2023 12:34:37

Vybíráme z Bazaru

Draftosaurus
Draftosaurus
Akt. cena: 360 Kč
Končí za: 9 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas