Panství hrůzy: Druhá edice

xxxxxxxxxo hodnoceno 374x (Seznam vlastníků)

Panství hrůzy: Druhá edice - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy, Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Nikki Valens
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Insert

Zdar lidi.
Dáte mi někdo tip na šikovný insert nejen pro základní hru? Čím více toho pojme, tím lépe :D Něco jsem hledal a zatím asi vyhrává e-Raptor, i když se dnes už hůře shání.
Díky
17.9.2020 18:51:11

Insert
Také jsem přemýšlela nad insertem a nakonec jsem vybrala od Folded Space. Zaujal mě díky napsaným dojmům člověka na fóru deskozony. Je v něm místo i na dvě rozšíření.
https://www.deskozona.cz/groups/panstvi-hruzy/forum/topic/insert-od-folded-space-dojmy/

17.9.2020 20:51:37 | Upraveno autorem (porovnej)

Folded space
Na ten už jsem také koukal, ale pak bych musel řešit jiné podstavce pro monstra. Takhle by se museli stále skládat a rozkládat a vzhledem k tomu, že příšery špatně drží ve zdířkách, někteří lidé je napevno lepí. Potom je bohužel tento insert nepoužitelný :(

17.9.2020 23:50:46

Lookyn
Právě že je, podívej na ten odkaz co jsem dala. Ten člověk má na právě udělané vlastní podstavce přilepené na pevno a psal tam, že se mu to tam všechno vešlo.

18.9.2020 06:33:36 | Upraveno autorem (porovnej)

Lady
Já to myslel tak, že je někdo lepí i k těm černým podstavcům, což pak se použít nedá :) Ale pravdou je, že čím dál silněji přemýšlím o těch klasických průhledných. Pak by tenhle insert byl fajn. Každopádně díky za tip ;)

18.9.2020 08:34:53

Vybíráme z Bazaru

Hra o trůny rozšíření Dornské písky
Hra o trůny rozšíření Dornské písky
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas