Panství hrůzy: Druhá edice

xxxxxxxxxo hodnoceno 376x (Seznam vlastníků)

Panství hrůzy: Druhá edice - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy, Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Nikki Valens
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Ilustrace karet

Shledává tu taky někdo grafiku některých karet jako nehodící se k celkovému tématu hry? Je možné, že to bylo i u Eldritche ale nikdy jsem si nevšiml že by tak byly kousky jako omámení - co to je za tvář, matrjoška? Nebo to kouzlo s nějakou druhou kůži - takový nějaký troll. Ochromení je jak z nějakého humorného komiksu.

Připomíná mi to jako když u talismanu 2 edice bylo propadliště a na obrázku hrdinovi spadla paruka, když se propadal.

Úplné looney tones.

Jsou takové zvláštně komické věci i u Arkhamu 3edice či karetky?

Ne, že by to teda nějak moc vadilo - jen mi to přijde zvláštní.
10.7.2019 07:29:53

Brnění
Většina karet je fajn, ale je pravda, že to kouzlo s brněním má hroznou ilustraci. Jako něco z Pána Prstenů :-)

10.7.2019 08:34:37

AH LCG ilustracie
V karetke Arkhamu su velmi pekne ilustracie (s nicim takym ako troll som sa tam nestretol). Vsetko pekne tematicke. Aj ked tych kariet je uz hodne a moze sa stat, ze nejaka ilustracia uleti, zatial sa to podla mna celkom drzi. Co sa riesit vramci komunity, tak je ilustracia tejto karty: https://arkhamdb.com/bundles/cards/01019.jpg ... aj ked mne to pride relativne v pohode. AH 3ed neviem posudit, kedze tam som ilustracie nevidel.

19.7.2019 12:50:10

AH LCG ilustracie
V karetke Arkhamu su velmi pekne ilustracie (s nicim takym ako troll som sa tam nestretol). Vsetko pekne tematicke. Aj ked tych kariet je uz hodne a moze sa stat, ze nejaka ilustracia uleti, zatial sa to podla mna celkom drzi. Co sa riesit vramci komunity, tak je ilustracia tejto karty: https://arkhamdb.com/bundles/cards/01019.jpg ... aj ked mne to pride relativne v pohode. AH 3ed neviem posudit, kedze tam som ilustracie nevidel.

19.7.2019 12:50:11

Vybíráme z Bazaru

Spirit Island + Spirit Island Nature Incarnate KS
Spirit Island + Spirit Island Nature Incarnate KS
Akt. cena: 6000 Kč
Končí za: 12 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas