Panství hrůzy: Druhá edice

xxxxxxxxxo hodnoceno 377x (Seznam vlastníků)

Panství hrůzy: Druhá edice - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy, Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Nikki Valens
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Duke a Flux Stabilizer v češtine

Ahojte,

rád by som sa opýtal či sa doma niekomu nepovalujú nepotrebné karty Duke a Flux Stabilizer v češtine. Tieto karty boli určené pre majiteľov 1. edície a boli dodávané kedysi v krabici 2. edície. Karty už nie sú súčasťou posledného print runu 2. edície. Ak by niekto pre ne nemal využitie, lebo nemá komponenty z 1. edície rád sa ich ujmem. Rád by som mal originálne karty. Ďakujem za ponuky. :)

28.11.2023 12:21:09 | Upraveno autorem (porovnej)

Pokud se nemýlím, tak ani v prvním vydání 2. edice u nás nebyla k dispozici.

28.11.2023 15:53:20

V úplně prvním printu CZ karty vyšetřovatelů/předmětů pro jedničku byly, sám je, jako majitel Recurring Nightmare/Suppressed Memories, používám. 

28.11.2023 16:45:12 | Upraveno autorem (porovnej)

Presne tak, v úplne prvom printe boli. Preto som dával dopyt. Ale nepredpokladám, že by sa niekto našiel kto by sa s nimi rozlúčil aj keď ich nepotrebuje, avšak za pokus nič nedám.

28.11.2023 18:00:16

Aha, dobré vědět… já je právě mám uložené v souboru, že si je nechám někde vytisknout, ale nevím co zvolit za papír apod. A taky se mi nechce jen kvůli dvěma kartám :-D

29.11.2023 09:10:19

Doporučuji napsat @Michal-BF (respektive napsat email do BF) a zeptat se ho, jestli nějaké konverzní balíčky nemá. AFAIK je BF na vyžádání rozesílal. Jestli to je to, co si myslím, že sháníte.

11.1.2024 13:50:56

@peca  Conversion kit v cz tieto karty neobsahoval, sám som jeden dostal a nemal ich. A tiež už nie sú k dispozícii. Všetky čo boli boli rozdané

11.1.2024 19:26:24

Conversion kity už bohužel došly. Dotčené karty byly vyřazeny tak 2 dotisky zpátky.

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

12.1.2024 08:00:45 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Black Angel
Akt. cena: 40 €
Končí za: 7 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas