Panství hrůzy: Druhá edice

xxxxxxxxxo hodnoceno 376x (Seznam vlastníků)

Panství hrůzy: Druhá edice - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy, Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Nikki Valens
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

2 hráči

Ahoj,
jakou máte zkušenost se hraním ve 2 hráčích? Něco jsem četl, že je to mnohem těžší než ve více hráčích. Někdo na BGG doporučoval, že by měl mít každý vyšetřovatel 1 pohybovou akci navíc zdarma, aby se vyvážila obtížnost.
Dva vyšetřovatele ovládat nechceme tak mě zajímá váš názor. Díky
19.9.2020 10:17:23

Addis
Ano ve dvou je to těžší,my hrajeme každý za ty dva vyšetřovatele,ale ten pohyb navíc by teoreticky měl pomoci.

19.9.2020 10:26:19

Ve dvou
nám přišly všechny scénáře ze základu + Svatyně normálně hratelný jen se dvěma postavama a všechny jsme postupně vyhráli. Netřeba houserulů.

19.9.2020 11:51:53

Selbyy
Vyhrát se dají i když Escape from Innsmouth je ve dvou fakt hodně těžký,tady je ten posun v obtížnosti hezky vidět viz položka scenarios by team size
https://docs.google.com/spreadsheets/u/0/d/1dxugZx5m9Y4vEF7gTrS1kUGAJeLCbWhabGlCAW2HuZU/htmlview#

19.9.2020 12:18:48

Ve dvou
Já většinou hraji ve 4-5 lidech a moc úspěšní nejsme. Ta hra se táhne, ztrácí se drive a soustředění, většinou to prohráváme.

O víkendu jsme hráli ve 2 lidech první scénář ze Svatyně Soumraku a byl to pro nás oba mnohem lepší zážitek. Bylo snadnější domluvit se na postupu, víc nás to vtáhlo do hry, více jsme se zamýšleli nad příběhem. Nakonec jsme k našemu překvapení vyhráli, a to jsme tenhle scénář hráli poprvé.

Osobně to odteď budu hrát radši v méně lidech, když to půjde. Nejspíš je to o něco těžší, ale mnohem větší zábava.

21.9.2020 09:00:56 | Upraveno autorem (porovnej)

...
Já mám opačný zážitek než Dlaha - ve dvou je to fajn (dvě hry a dvakrát prohra), ale jakmile jsem to hrál v pěti lidech, tak už to nechci hrát jinak. Ve větším počtu je to dle mého mnohem lepší, navíc jsme zatím vše, co jsme odehráli, zvládli úspěšně (teda některé postavy, pár jich tolik štěstí nemělo :-) ).

21.9.2020 09:17:00

Froggery
Pravda, 2. scénář je fakt těžkej ve dvou a musí se už trochu "eurovitě" naplánovat :)

21.9.2020 10:07:19

hra ve více hráčích
Nás to baví ve 4.
Ale tu Svatyni z vězení budeme muset dávat asi v 5. :-)

26.9.2020 16:42:39

RE:
Taky zatím hrajeme jenom ve dvou s přítelkyní a každý jenom jednoho vyšetřovatele.

No musím potvrdit, že ano 2. scénář na dva detektivy , už jsme hráli asi na po šesté a každý už musel přesně vědět kam jít a co hledat... :-D

ale ta hra není úplně hloupá , protože itak schvalně vždycky těsně před rozsvícením lucerny na molu , ve fázi mýtů vždycky člověk přišel o zdroj světla a muselo se najít nové, ikdyž v tu chvilku vlastně hořelo celé molo a ten rybař by to světlo od ohně musel vidět na míle daleko :-D

No včera jsme hráli poprvé 4. scénář a tam se na nás všechny příšery sesypaly a bylo hotovo, takže předpokládám že bojovat nemá smysl, spíše utíkat a čekat na to znamení kam u kudy utéct z města.

28.9.2020 15:51:38

Vybíráme z Bazaru

Etherfields KS + SG + Kittenburg
Etherfields KS + SG + Kittenburg
Akt. cena: 1850 Kč
Končí za: 17 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas