Pán Prstenů: Putování po Středozemi

xxxxxxxxxo hodnoceno 285x (Seznam vlastníků)

Pán Prstenů: Putování po Středozemi - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Grace Holdinghaus
Nathan I Hajek
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Obtížnost pravidel

Ahoj,
můj synek viděl tuhle hru a chce jí k 8. narozeninám, vím, že je od 14, ale hraje víc her 14+. Hrajeme doma X-wing, Mechs vs Minions, Space Hulk, Star Wars Destiny, umí hrát i Scythe, tam ale neumí moc taktizovat dopředu. Tak by mě zajímalo, jak je tohle v obtížnosti pravidel ve srovnání s výše uvedenými hrami.
29.4.2019 09:10:06

Pravidla
Pravidla můžeš prohlédnout zde: http://hraj.cz/images/hraj/stredozem/rules.pdf

Podle zmiňovaných her bych se toho asi nebál. Rozhodně mi to přijde jako jedna z nejpřístupnějších FFG dobrodružných her, díky tomu, že značnou část hry řídí aplikace. Dostupných akcí je poskrovnu, takže se většinou soustředíš na pohyb, souboj a interakci s žetony (což proklikáváš v aplikaci). Efekty na kartách nejsou složité a obtížnost je akorát tak v jejich efektivním užívání.
---
Autor hry Velryby ničí svět

29.4.2019 09:59:58

Videonavod
A tu v zalozke videa najdes aj videnavod. :)

----------------------------------
herný klub NITHRANIA z Nitry

29.4.2019 11:33:49

Obtížnost
Tady jediné, na co bych si dal pozor je, že ve hře se většinu času čtou setkání, takže pokud ho nebaví číst, nebude to ono. Pokud mu tohle problém nedělá, tak je to velice jednoduché.
____________________________________________________
Natáčím deskoherní videa na Youtube na kanále Bartyx Gaming!

29.4.2019 12:38:33

Re: Bartyx
Na svůj věk naštěstí čte výborně, Hobita i Pána Prstenů má přečtený. Čtení ho baví a má i k tomu dobrou motivaci, že za každou hodinu čtení může hrát půl hodiny na tabletu :)

29.4.2019 13:47:48

RE: honcka
Ja to hral o vikendu s mym 8lety synem, za mesic ma 9, a byl spokojeny. Hrali jsme to spolu, ja to cetl pomahal mu vybirat karty. Bavilo ho prozkoumavat mapu a tim plnil ty ukoly. Ten tvuj syn vypada zkusenejsi takze pro nej to nejspise nebude problem a muze to hrat sam. Jestli ma rad Pana prstenu jako ten muj tak se nemas ceho bat.

29.4.2019 14:29:18

RE: honcka
V 8 letech přečíst Pána Prstenů...klobou dolů ;)

29.4.2019 15:30:14 | Upraveno autorem (porovnej)

Souhlas
Souhlasím s komentáři níže. Vzhledem k tomu, co vše má za sebou, tak bych se hry vůbec nebál.

29.4.2019 23:51:32

Souhlas II

Muj devitilety kluk to s nama masti taky a je nadseny, tedy pokud zrovna nezemre nebo nesplnime dobrodruzstvi :) Ale on se mnou hraje i karetniho Pana Prstenu LCG

30.4.2019 07:44:17

Vybíráme z Bazaru

Crossing Oceans
Crossing Oceans
Akt. cena: 510 Kč
Končí za: 3 hodiny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas