Pán Prstenů: Putování po Středozemi

xxxxxxxxxo hodnoceno 285x (Seznam vlastníků)

Pán Prstenů: Putování po Středozemi - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Grace Holdinghaus
Nathan I Hajek
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

DLC kampaň

ahojte, včera som chcel zahrať DLC kampaň, mam ju kúpenú ,apku mam v ANJ a na moje prekvapenie nešla spustiť "not avaliable".... doma som zistil že na wifi spustiť išla.... tá kampaň funguje len online? to nie je moc dobre riešenie keď som niekde bez signálu... mate s tym niekto skúsenosť? diky
4.10.2019 08:50:37 | Upraveno autorem (porovnej)

Wifi

Zkus to teď znova offline, podle mě si to jen potrebovalo jednorázově dotáhnout nějaké zdroje.

4.10.2019 08:53:36

wifi
skúšal som doma vypnúť wifi a znova to nešlo spustiť....
skúsim ešte keď rozohráme kampaň či si to natiahne potrebne dáta, alebo či to proste treba hrať len online...

4.10.2019 09:25:47

matko1986
Jo zkus to spustit s wifinou, nahrát hru, pak z toho vyskočit, nebo pokud je to větší soubor, třeba to bude potřebovat víc času na dotahání. Stává se mi to občas u Descentu či Mansions, že to co mám dokoupené se mi zobrazí jako kdybych to neměl a musí se to připojit k netu, pak už to chodí zas i offline.

4.10.2019 09:34:01

froggery
áno skúsim najbližšie tak

4.10.2019 09:56:36

matko1986
Ono pravděpodobně, když se aktualizuje appka, tak se v ní přemáznou data ohledně DLC, takže si to, že ho máš ověřuje až po spuštění a něco dotahuje a pokud v tu chvíli nejsi online, tak se tyhle věci tváří jako bys je neměl.

4.10.2019 10:12:47

Vybíráme z Bazaru

Scrap Racer + Rozšíření EN
Scrap Racer + Rozšíření EN
Akt. cena: 333 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas