Pán prstenů: Karetní hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 598x (Seznam vlastníků)

Pán prstenů: Karetní hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní, sběratelská
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Stratelibri
Autoři: Nate French
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

skladování

vzhledem k tomu, že má sbírka lotra je krom jednoho packu kompletní, začínám se potýkat s problémem skladování a následně i přepravy. lotr je moje první lcg (nebo karetka takového rozsahu vůbec), takže se chci zeptat, jak řešíte uložení takového množství karet? děláte si nějaké speciální krabice? máte nějaké nápady? díky
18.7.2012 22:27:30

skladování
Tak já mám zatím vše, co vyšlo. Všechny karty obaluji, ale i tak se zatím v pohodě vejdou do krabice od Core setu (bez inzertu). Karty potřebné k jednotlivým questům ukládám vždy zvlášť do krabiček od jednotlivých adventure packů.
Takže pokud budou další rozšíření, tak budu muset vymyslet nějakou speciální krabici na questy a asi i na každou sféru zvlášť, protože základní krabice se rychle plní a moc místa už nezbývá...

18.7.2012 22:34:37

Ladik81
no mně se to už s Khazad Dum a rozšířeními k němu do krabice od core setu nevejde... do krabiček teda nic nedávám, to je pravda... mně se třeba moc líbí řešení jako má ascension nebo star trek deckbuilding, něco takového bych uvítal i k lotrovi, akorát v mnohem větším rozměru...

18.7.2012 22:50:59

skladování
Já to moc neřeším. Mám všechno + core set navíc (poslední dostupný AP mi příjde do 2 dnů). Obalené mám akorát dva 50 karetní decky, se kterými hraju solo schizu, zbytek karet pro hráče mám v albumu, encounter karty z core setu, Khazad Dum a Massing... neobaluji a mám je všechny v malé krabičce a encounter karty k jednotlivým AP nechávám v krabičkách a mám je v nočním stolku.

Takže mám to těžko přenositelné, ale stejně to až na jednu výjimku nepřenáším.

18.7.2012 23:45:22 | Upraveno autorem (porovnej)

beholder
to s tim albem neni spatnej napad. vim, ze magicari alba maj, kde se to da sehnat? diky

19.7.2012 06:42:18

ozzy
Mrkni sem http://www.cernyrytir.cz/index.php3?akce=61. Mne poradil Jarwiks UltraPro Collectors Album 3-kroužkové a zatial spokojnost - do albumu idu karty pre jednotlive sfery a encountery su v krabici od zakladu.

19.7.2012 07:05:51

Skladování
Já to prozatím vyřešil takhle http://boardgamegeek.com/image/1236493/the-lord-of-the-rings-the-card-game , upravit insert byla otázka pár minut a vleze se mi tam 2x víc karet. Zatím teda nemám Khazad + 2 cyklus, ale myslím, že nebude žádný problém to tam uložit.

19.7.2012 07:23:03

ozzy
jj, já jsem na album a fólie 3x3 zvyklý už od doby, kdy jsem jako malý sbíral hokejisty :). Mám tak rychlý přehled o všech kartách a lépe se tak tvoří decky ;). Takže buď ten černý rytíř nebo klidně jakýkoliv kroužkový pořadač. ty folie do něj mají dost dír, takže by měli pasovat snad do každého. Ale ten 3-kroužkový co píše Miri by měl být dostačující (možná časem bude nedostačující tloušťka :) )

19.7.2012 10:02:53 | Upraveno autorem (porovnej)

Skladování
Já mám všechny packy v krabici od základu s inzertem. Hrdinové jsou v jedné kupce uložení v krabici stejně jako Questy z coresetu a Khazad-dum. Karty sfér z adventure packu mam ve foliich které se v pohodě vlezou do téže krabice. Zatím je to v klidu. Po Hobitovi to tak už nebude :-(

19.7.2012 10:11:14

ozzy
Mně by se moc líbila klasická kovová lístkovnice, jako mají v knihovnách na kartotéční lístky - vzhledem k tomu, že mám LCG dvě, tak by mi to usnadnilo skladování. Dalo by se to i hezky třídit a karty se tam vejdou i obalené.
Jenže ty plastové jsou buď hrozně malé, nebo ty klasické kovové jsou strašně drahé. (kdybyste je snad někdo někde vyřazoval... ;))

19.7.2012 11:20:03

Elissa
neumím si to představit, nemáš nějaký odkaz, abych věděl, co to je? díky :-)

19.7.2012 16:59:04

Vybíráme z Bazaru

Warhammer Underworlds – Mollog's Mob (modely)
Warhammer Underworlds – Mollog's Mob (modely)
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas