Pán prstenů: Karetní hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 598x (Seznam vlastníků)

Pán prstenů: Karetní hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní, sběratelská
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Stratelibri
Autoři: Nate French
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Nedostupne rozsirenia v cz

Ahojte,

O tom ze je "hon na gluma" v cestine dlhodobo nedostupny som vedel. Ale chcem sa len informativne spytat, ako dlho je nedostupne rozsirenie z cyklu trpasluj "brana rudohoru" a "cesta do roklinky". Je to akor nova informacia? Dakujem
25.3.2021 21:55:52

trpasluj rozšírenia
obe rozšírenia som kúpil asi mesiac dozadu, presne z dôvodu že mi prišlo že sa pomaly ale isto vypradávajú - mali ich ešte asi v 3-4 obchodoch, ako pozerám teraz už sú vypredané takže to bude ešte len teraz niekedy

25.3.2021 22:24:41 | Upraveno autorem (porovnej)

do roklinky
ahoj,

teoreticky dobrodružstvo do roklinky zoženieš na domov her, ale bude to ťažké zohnať ešte nieč. Keď tak svet-deskových her má celý posledný cyklus proti stínu.

26.3.2021 09:31:18

Trpasluj
Podívám se doma sbírku jsem rozprodával, a něco mi zbylo, nevím co přesně, když tak to sem písnu kdybyste to někdo chtěl z tohodle cyklu, za rozum.

26.3.2021 09:59:03

Trpasluj

Dakujem vsetkym za reakcie! Edison, ak mas dve spomenute prosim napis mi spravu, diky:)

26.3.2021 21:27:35

Zdravím,

Mám komplet všechny cykly i ságy v angličtině a už věčnost čekám dostupnost posledního rozšíření Fortress of Nurn. Pokud někdo víte o obchodě v ČR nebo SR, kde něco leží, prosím, nasměrujte mne… Nechci objednávat ze zahraničí.

A pokud nemáte tip, nevíte o nějaké databázi karet s kvalitními skeny? Jestli to neseženu, řeknu to natvrdo - pirátsky si to vytisknu. Narval jsem do toho neskutečně peněz a dva roky si nemůžu zahrát poslední cyklus, ve kterém samotném už mám taky skoro 3000,- Takže se omlouvám, trochu frustrace, ale potřeboval bych v tomhle pomoci, protože on-line zdroje pro hry normálně nepoužívám. Znám Hall of Beorn, ale tam se nějakou dobu nemůžu dostat, nevím, jestli už stránka neexistuje. Deckbuildery zase většinou mají jen hráčské karty, ale mně jde primárně o scénář.

Díky moc, zoufalý hráč LotR :) 

10.6.2022 13:14:51

ahoj,

zkus to sledovať tu https://www.bgextras.co.uk/cycle-9-vengeance-of-mordor-c385.htm ja som tu kúpil celý cyklus. Alebo napíš na ihrysko.sk tam by to mohli zaistiť.

Ladislav

 

10.6.2022 13:33:26 | Upraveno autorem (porovnej)

Mam komplet cesky stary core set, khazad dum i dedicove numenoru, komplet prvni tri cykly. Mam to vystavit zde na bazaru byl by o to zajem vzit to komplet a ne jen ty nedostuona rozsireni?

1.12.2022 15:52:35

@Honkem ja keby som to predával, tak by som to dával celé, nedávno to tu (ak sa nepletiem) išlo za vyše 7-8tis.kč (ale neviem teraz ten inzerát nájsť, takže si to možno pletiem s niečím iným). Keď to budeš dávať po jednom, tak s tým budeš mať kopec roboty a niektoré sa ti nemusia predať alebo za dosť málo a peniaze sa ti roztečú po poštovnom (sám som predával teraz pár rozšírení, ktoré nedávno ešte boli dostupné a ešte teraz sa mi dražia nejaké zbytky a bola to otrava). Nevravím ale, že mám 100% pravdu, len píšem, ako by som postupoval ja s mojim skúsenosťami s predávaním hier.

 

EDIT: našiel som ho tu: https://www.zatrolene-hry.cz/bazar/152794/

1.12.2022 16:37:21 | Upraveno autorem (porovnej)

@Honkem Ahoj, když máš první 3 kompletní cykly, tak máš i Stíny temného hvozdu? Pokud ano, měl bych o 3 cykly zájem :))

12.2.2023 12:38:36 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Legends Rising: The Valiant Universe Deckbuilding
Akt. cena: 499 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas