Pán prstenů: Karetní hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 598x (Seznam vlastníků)

Pán prstenů: Karetní hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní, sběratelská
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Stratelibri
Autoři: Nate French
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Lotr a lackeyccg

Pokud si chcete před koupí vyzkoušet zadarmo základní krabici hry, méte příležitost přes tento program.

http://www.lackeyccg.com/ stránky programu

http://bbql.org/lotr-lcg/ návod jak rozchodit modul, dodržte přesně postup

1. First build your deck as you normally would, leaving both the Quest and Encounter decks empty. Save your deck.
2. Navigate to your /plugins/lotr-lcg/saved folder, and inside you will find a text file that pertains to each scenario.
3. Select the scenario you want to play, and make a COPY of this file in the same directory
4. Remove start.txt, if it exists in this folder.
5. Re-name the file you copied in step 3 to start.txt
6. Now return to Lackey and choose Main Menu > New Game. This will load your chosen scenario.
7. Load in your player deck.
8. Click and drag a box around all of the orange Encounter cards on the table, drag them to the Encounter Deck, then shuffle it
9. Play the game and enjoy!

Jinak pokud máte problém s možností zda je tento postup košer, podotýkám, že mě test tímto způsobem po dvou solových hrách přesvědčil ke koupi hry. Ať je ten program jakkoli dobrý, dlouhodobé hraní tímto způsobem je podle mě pro masochisty, neboť si dovedu představit, že v reálu bude hra odsýpat podstatně rychleji a v ušetřeném čase si na hru velice rychle vydělám.



17.9.2011 13:08:26

Arwen
Je to trochu mimo téma diskuze, ale Arwen mi přijde snad až moc sexy. Nepřijde vám, že to do pohádkového světa LOTRa moc nepatří?

29.3.2012 11:41:48

Stepan
:) Jestli patří nebo ne to nevim, ale fakt musim souhlasit s tím jaká je to kočka:) Ještě ji nemám až ji připravuju místo ve svém spirit balíčku.:)

29.3.2012 11:57:52

to Stepan
do pohadkoveho sveta?

29.3.2012 12:17:28

Arwen a spol.
Také vám přijdou ty malby na kartách mnohem blíž knihám než výjevy z (přestože skvělých) filmů?

29.3.2012 13:20:44

ndru
Myslíš, že Pán prstenů není pohádka? U Bilba to bylo zcela čitelné. Jsem zvědav jestli to taky Jackson zohlední (obávám se, že to bude zase tlačené od pohádky k horroru). A i Pán prstenů je prostě pohádka, má jen epický rozsah. Jsem přesvědčen, že nic jiného Tolkien vytvořit nechtěl. To, co potom následovalo - viz žánr fantasy, to už je něco jiného. Stojím si za tím, že do pohádky se tato Arwen nehodí.
PS: Já mám nejraději ilustrace Howea - právě pro pohádkový tón, který je literárnímu dílu nejbližší.

29.3.2012 15:14:42

Stepan
Arwen Večernice byla jednou z nejkrásnějších žen Třetího věku, "znovuzrození" Lúthien... tudíž mi vůbec nevadí, že je to kočka i na obrázku, vůbec se nezlobím, právě naopak, malba se mi moc líbí ;)

A jinak Hobit pohádkový je, Pán prstenů už je mnohem dospělejší a Silmarillion by pohádkou nenazval už asi nikdo.

29.3.2012 16:01:48

to Stepan
tak Hobit aneb cesta tam a zase zptaky nebo Pan prstenu?

29.3.2012 16:19:07

ndru
No, obojí přece. Ale omlouvám, že jsem zaměnil název Hobit a Bilbo.

29.3.2012 16:34:56

to Stepan
a Silmarillion, Nedokoncene pribehy a Hurinovy deti a dalsi uz teda ne?

29.3.2012 17:29:30

Tolkienovo dílo
Vše co vypadá jako pohádka,
být pohádkou nemusí.
Ten kdo si myslí že ví,
nemusí mít vždy pravdu.
Poslechni srdce to vždy ví,
co jiní netuší.

A Arwen opravdu byla nejhezčí
žena té doby.

Aspoň v těch ilustracích je vidět podobnost Arwen - Elladan - Elrohir - Elrond. Což je fajn.

31.3.2012 09:25:09

volba
chcem sa spytat aky je rozdiel medzi LackeyCCG a OCTGN? chcem si to skusit zahrat na PC, ale este som s podobnym programom nepracoval. ktory je lepsi? pripadne jednoduchsi na instalovanie? vdaka za rady

edit: nasiel som to aj pre Vassal

2.12.2012 09:39:57 | Upraveno autorem (porovnej)

had

zopakovani
Prosim o odpoved na otazku od pbch.
Paklize se pouziva lackey, tak se plugin stahne a ap si dodelavate ci jak to presne funguje? Dik.

15.1.2013 16:26:02

had
ja som si to uz zistil sam. :) lackey aj octgn su programy ktore si nainstalujes, je to akesi "prostredie" do ktoreho si potom pridavas pluginy hier ktore chces hrat. vzhladovo je lepsi octgn. je prehladnejsi a jednoduchsi. teda aspon podla mna. ako to vyzera si mozes pozriet na you tube. co sa tyka pluginov... u lackey si stiahnes vsetko cez 1 prikaz, u octgn si stiahnes plugin s hrou a pridavas pluginy (scenare) ktore chces. ak budes chciet s niecim poradit tak napis. ja pouzivam octgn, ale casto v tom nehram.

15.1.2013 17:31:32

had
jdi do octgn

15.1.2013 21:44:07

had

?
Funguje z nich nejaky na offline pocitaci? Jak stahnu plugin Lotra do lackey?

21.1.2013 10:28:00

LackeyCCG
funguje offline, ale stahnuti pluginu probiha online

jednoduchy navod stahnuti pluginu a pouzivani (v EN) zde:
http://www.cardgamedb.com/forums/index.php?/topic/1535-lord-of-the-rings-lcg-for-lackeyccg-play-it-online-with-mates/

21.1.2013 13:20:26

Linux
Já si vybírat mezi octgn a lackey nemůžu na linux fakčí jen lackey. Ale přsto je dobré že to na to de

2.1.2015 20:17:46

Vybíráme z Bazaru

Cesty osudu - Destinies ENG
Cesty osudu - Destinies ENG
Akt. cena: 340 Kč
Končí za: 16 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas