Pán prstenů: Karetní hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 598x (Seznam vlastníků)

Pán prstenů: Karetní hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní, sběratelská
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Stratelibri
Autoři: Nate French
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Koupím Saga rozšíření

Ahoj, nemá někdo na prodej Black Riders a Mountain of Fire? Předem děkuji.
14.10.2020 20:27:00

Sága

ahoj,

tak to by asi chceli viacerí. Zohnať sa to dá na ebay, ale si priplatíš hodne veľa peňazí. Je to out of print a nový je otázne, či ešte niekedy bude.

Ladislav

15.10.2020 11:15:40

The Black Riders
The Black Riders dnes naskladnili ve Světě deskových her.

Sám jsem se hrou začal koncem června (v AJ), první cykly sháněl po všech čertech včetně toho dánského obchodu, který zde nějaká dobrá duše zmínila v jiném vlákně. (Jde tam zvolit při nákupu jiný jazyk? Já jsem žádné přepínání nenašel... byl to solidní boj:)) Musím říct, že se Světem deskových her mám zatím při kompletaci nejlepší zkušenost. Nastavím si "Hlídat" co chci a on ten mail dřív nebo později přijde... (a peněženka zapláče:))

3.11.2020 13:51:58

vitac
Díky. Black Riders už mám. Koupila jsem tady v aukci za asi 2-násobek ceny, myslela jsem, že už to nikde neseženu. Tak na Mountain of Fire si asi počkám. Taky jsem už něco kupovala v tom Dánsku. Jo, s dánštinou byla legrace, hlavně, když ti pak přijde email s oslovením Kære kunde! :-)))

3.11.2020 14:12:19

dansky obchod
ahoj,

jaký je ten dánsky obchod prosím. Je možné zaslať webovou stránku.

ďakujem

Ladislav

3.11.2020 14:21:49

Gelsomina
Není zač. Aha, tu aukci jsem zaznamenal a říkal jsem si, že za takovou cenu musí být někdo hodně netrpělivý:) Škoda:( Já si myslím, že se dočkáš (dočkáme), o hru je pořád zájem a jak to sleduju, co už není na skladech, tak jde postupně k dotisku. Ještě s tím bonusem, že pozdější opravy jsou už přímo na kartách:)

Až mi přijde dnešní objednávka, tak budu mít (krom jednoho chybějícího AP) doma před sebou čtyři celé cykly a tři saga expanze... s tím už se dá čekat na další kusy celkem dlouho:)

3.11.2020 14:26:12

loix1
https://www.faraos.dk/

3.11.2020 14:26:58

vitac
děkuji

3.11.2020 14:56:41

loix1
Za málo:)

3.11.2020 15:05:35

Saga
tak som rovno vzal saga rozšírenie zo sveta deskových hier, keď som videl ako vyzerala posledná aukcia tu na zatrolenkách

3.11.2020 15:27:21

Vybíráme z Bazaru

Etherfields+d.5 hráč+SG ENG/poštovné v ceně
Etherfields+d.5 hráč+SG ENG/poštovné v ceně
Akt. cena: 1849 Kč
Končí za: 48 minut

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas