Pán prstenů: Karetní hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 598x (Seznam vlastníků)

Pán prstenů: Karetní hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní, sběratelská
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Stratelibri
Autoři: Nate French
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kde jste skončili?

Po relativně dlouhé době jsem se rozhodnul oprasit krabici LOTR a chystam se usednout ke stolu, abych prohnal staré balíky (a taky se zase horko těžko dostanu do postaveni nových). A napadlo mě , že se zeptám, jestli to má někdo podobně a kde jste skončili se sbírkou. Osobně jsem uzavřel cyklus Ring maker a v Saga Treason of Saruman. Teď mě samozřejmě láká něco dokoupit a taky uzavřít Saga cyklus...

Jak jste na to vy?
1.5.2018 08:38:39

konec
Já skončil po 5 cyklu, s tím že český překlad trojky už jsem nekoupil

1.5.2018 09:00:45

konec
Já sbíral, dokud se to vešlo obalené do 1 krabice a dokud jsem neuznal, že obtížnost (pro me) začíná být více frustrujici, než zábavná - takže Heirs of Numenor.


4.5.2018 12:35:18

konec
Zatím jsem skončil u Druadan forest, ale pořád věřím, že se k tomu zase dostanu a pokročím dále. Koupeno mám až po celý 3. cyklus...

4.5.2018 12:49:41

konec
Já sbíral poctivě skoro 5 let, začal jsem hrát v roce 2013, mám vše komplet, nekupoval jsem jen Nightmare decky, těch jsem zkusil pár, ale i bez nich bylo solo hraní spousty scénářů těžké.
Nyní nemám na hraní už moc času, před rokem se nám narodila malá, takže jsem už jen loni dojel celý cyklus Haradrim a letošní cyklus půjde po řadě let mimo mě :)

4.5.2018 21:07:01 | Upraveno autorem (porovnej)

prestávka
Ja som skončil kompletným 4.cyklom. Ságu Hobita a Pána prsteňov mám komplet, ale do nightmare balíkov som sa nikdy nepustil. Teraz je už aj problém zohnať chýbajúce karty. Premýšľam, že budem pokračovať novým cyklom, ktorý sa o chvíľu dostane do predaja.
Raz do týždňa si zahrám so 6.ročným synom, ktorého zaúčam pravidlám tejto hry. Máme rozohranú hobitiu ságu. Inak nemám na hranie čas. Týmto sa ospravedlňujem všetkým mojim internetovým spoluhráčom. :)

7.5.2018 09:24:12

Zatim jsem....

Skoncil jsem u cz lokalizace Dedicove Numenoru(vse co doposud vyslo v cz jazyku).Nadeje umira posledni,a proto cekam na dalsi pokracovani,ktere je v nedohlednu :) .Premyslim,o zakoupeni celeho cyklu Saga v aj.
PS:Skoda ze Laco uz nedela videa,byl to muj mentor a
ucitel :D.

7.5.2018 17:35:41

Vše v CZ
Taky mám vše, co vyšlo česky a doufám, že ještě něco dalšího vyjde. Speciálně na Hobity jsem se těšil (a těším dál)

8.5.2018 15:13:15

CZ vs EN
Ako to tu citam, ja som sa priebezne zastavil celkom skoro.
Kupoval som si jednotlive rozsirenia podla toho ako vychadzali.
Cely prvy cyklus som kupil po cesky. Nasledoval Massing at Osgiliath po anglicky a Khazad-dûm po cesky. Nakolko mi robilo celkom problem si prekladat nazvy ceskych kariet do anglictiny, ak som potreboval najst nejake vysvetlenia na nete, tak som sa dalej rozhodol pokracovat kupovat hru v anglictine a teda minirozsirenia k druhemu cyklu mam v anglictine a The Hobbit: Over Hill and Under Hill taktiez.
A tu som zastaviol, lebo komplet treti cysklus v anglictine neviem zohnat (o The Battle of Lake-town ani nehovorim).
Ako je vyssie vidiet, uz teraz mam tie karty CZ/EN celkom rozhadzane a preto uz nejaky cas uvazujem, ci si nezadovazit zaklad a roszirenia tretieho cyklu podla toho, ako sa mi jednotlive minirozsirenia podari zohnat - mix CZ a EN.
Viem ze vyzorovo karty su rovnake a nie je tam ziaden rozdie, ale kustik ma to skrie, ked uz ma za to clovek vyhodit tolke peniaze, na druhu stranu, objednavku na treti cyklus mam danu uz rok a pol a cakam kedy a ci vobec sa rozhodne FFG pre reprint.
Preto mensia podotazka, myslite ze je fajn uplne pomixovat jeden zyklus rozsireniami v ceskej a anglickej lokalizacii?

8.5.2018 15:38:40

reprint
Ohledně třetího cyklu tak tě potěším, minulý týden dorazil lodí do Ameriky a už se rozesílá.

8.5.2018 16:16:49

Ten pocit...
Znate taky ten pocit, kdy vezmete do ruky balik, ktery jste skladali pred tremi lety a matne si vzpominate, ze fungoval a vubec netusite, co tim chtel basnik rici? :-D

A aby toho nebylo malo, tak vas encounter deck absolutne roznese... Trikrat po sobe...

19.5.2018 22:50:15 | Upraveno autorem (porovnej)

Kedrigern
Tak se mi právě podařilo omylem označit tvůj příspěvek jako nevhodný, ačkoli jsem chtěl udělat pravý opak - vyjádřit pochopení, ocenění a spokojenost..
A taky jsem dostal chuť si to znovu zahrát...

20.5.2018 14:34:43

Olney
Rád slyším, že v tom nejsem sám a rozhodně to podporuju :)

20.5.2018 15:14:03

za mňa
Ja som skončil kupovanie po 4. cykle (Rohan), ságu, ani nightmare decky nekupujem.

Sólo hranie sa mi zaseklo na poslednom queste 3. cyklu, na ktorý mám už asi 3 roky poskladaný balíček, ale nemám na to priestor, lebo stále hráme niečo iné

A hranie s manželkou sme skúsili za dva elfské balíčky, ale sme došli len niekde do stredu 1. cyklu.

Sem-tam mám aj chuť to celé predať, ale verím, že keď deti trošku podrastú, k hre sa opäť vrátime. :)

11.6.2018 15:26:27

acedrac
Já to chápu, taky jsem na tom byl tak (teda do té doby, než jsem jej opět vytáhl), ale prostě pryč to dát nemůžu, taková srdcovka, teď doplňuju Saga expanze, aby byly komplet a mohl jsem si užít kompletní převyprávění celé "trilogie"...

Problém je leda čas a to, že večer padám na hubu, abych si optimalizoval balík, ale k tomu se taky dostanu :-D

12.6.2018 10:28:17

Vybíráme z Bazaru

Raiders of the North Sea EN
Raiders of the North Sea EN
Akt. cena: 800 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas