Pán prstenů: Karetní hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 598x (Seznam vlastníků)

Pán prstenů: Karetní hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní, sběratelská
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Stratelibri
Autoři: Nate French
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Hra pro 1-4 hráče

Pokud chci hrát s dětmi, tedy až ve 4 hráčím...potřebuji další CoreBox...ale potřebuji jen počítadlo ohrožení? Nebo je potřeba i další sada tokenů?

Využiji nějaké karty, nebo ty pak mohu s klidem vyhodit? :D
12.12.2018 22:35:28

Info

Vyhazovat určitě ne, corebox bude nutností, pokud nemáš další rozšíření a neplánuješ je. Ber to tak, že se postavy a herní styl vyvíjí, sám čas od času přehodnocuji taktiku hry :).

13.12.2018 06:26:06

počet karet
pokud budeš mít jen jeden corebox (a žádné expanze) a chceš hrát ve čtyřech, asi bude problém i s počtem karet. Doporučuje se jich mít 50 v balíku, ale corebox jich má jen 120, tj. 120/4=30 na hráče.

13.12.2018 09:08:34

4 hráči
Nutnosť mať 50 kariet v hracom balíku by som videl pre nejaké turnajové hranie, alebo hru na verejnosti. Doma s deťmi sa toho držať nutne nemusíš.
Pre 4 hráčov doporučujem mať 2 core boxi (ak nemáš žiadne rozšírenia). Ak bude hrať každý hráč za jednu sféru, tak 30 kariet je málo a kopec ich tam bude zbytočných. Nevyužiješ ich. Keby ste si spravili balíky 2-farebné tak máte problém podeliť si karty. Takže, určite 2 krabice, alebo ak to chceš len na skúšku, tak krabica a vytlačiť si potrebné karty.

13.12.2018 10:20:15

4 hráči
Většinu toho nepoužiješ.
Já využil jen počítadla (možná žetony) a pár karet, které nejsou v krabici 3x. Když pak koupíš nějaké rozšíření spoustu karet ze základu pak ani nepoužiješ.
Dle mého názoru se to moc za ty peníze nevyplatí a je lepší si koupit rozšíření a počítadlo si udělat svépomocí.

13.12.2018 10:37:18

Oprava
Nene o to mě nejde...mám komplet vše, co vyšlo česky a jen chci rozšířit hru pro až 4 hráče a chápu to tak, že vlastně potřebuji další 2 počítadla.

Možná tokena navíc, ale jinak z toho už nic nechci, pokud to chápu správně...naopak další herní karty jsou spíše nežádoucí / pro jednotlivé scénáře základu jsou vybalancované karty pro balík jen s jedním CoreBoxem

13.12.2018 12:30:02

Počitadlá
Nie sú nutnosť. To zapíšeš aj na papier. Bola na to aj aplikácia. Žetóny sa dajú nahradiť kockami, alebo kamienkami v rôznych farbách.

13.12.2018 12:49:01

Vybíráme z Bazaru

Marvel united xmen
Marvel united xmen
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas