Pán prstenů: Karetní hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 598x (Seznam vlastníků)

Pán prstenů: Karetní hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní, sběratelská
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Stratelibri
Autoři: Nate French
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Hon na Gluma - domácí tisk

Vzhledem k tomu, že je opět vyprodaný Hon na Gluma a je velmi nepravděpodobné, že se v následujících 2 letech (a je ve hvězdách jestli vůbec) dočká dotisku, poskytujeme Hon na Gluma do souborů ke stažení pro domácí tisk (bude to chtít investici do neprůhledných obalů, ale je to alespoň nějaké řešení).

Chapter packy se vždy musí vyrábět po celých cyklech. Hon na Gluma se sice už 3x vyprodal, ale od třetího chapter packu máme všeho 2-3 letou zásobu.

(soubor čeká na schválení adminem)

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.
2.9.2020 09:44:52

Michal-BF
Přijde mi to jako vlídné řešení, ale na druhou stranu trochu nefér. Budete uvolňovat tisková data i u dalších vyprodaných titulů, kde se už neplánuje dotisk?

2.9.2020 10:05:30

Janotik
Ne, navíc to nejsou úplně "tisková data", je to se sníženou kvalitou pro domácí tisk.

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

2.9.2020 10:33:17

f0x

Mecenáš trolíků

Nechcete tuhle strategii přehodnotit a Hon na Gluma opět vydat?
Viz https://www.zatrolene-hry.cz/bazar/141207/ kde je momentálně tento balíček za 1600,-. Lidi stále mají evidentně zájem.

27.4.2021 21:03:58

FFG už to nevyrábí, navíc se musel dělat vždy celý cyklus a ten vyprodaný není.
Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

27.4.2021 23:52:40

f0x

Mecenáš trolíků

Díky za info.

28.4.2021 11:13:29

Zdravím, dotaz na Michala-BF: je možné, že by ste podobne ako Hon na Gluma pustili von aj dáta k Střetnutí na Skalbalu?

 

1.1.2022 09:41:03

Zmenilo sa nieco k tejto teme (vlastne, k rozsireniam vo vseobecnosti) po vydani revidovanej verzie zakladnej hry?

Osobne by som kupil cely cyklus naraz (ako jedno balenie). A myslim ze nie som ojedinely pripad :)

Neuvazuje sa nad takymto riesenim?  

2.2.2022 13:38:00 | Upraveno autorem (porovnej)

lesho

Moje předpověď? :-) Časem určitě vyjdou cyklusy v jednom balení. FFG to kuje :-)

A když BF plánuje CZ ságu v novém balení (věřím že ano :-) ) tak vyprodané CZ rozšíření taky časem v jednom balení vyjde včetně kampaně, možná redukované o pár scénářů, tak aby cenovka nebyla hrůzostrašná :-)

2.2.2022 14:52:41

Rozšíření Hon na Gluma, originální nehrané jsem dal nyní do prodeje na bazaru tady, také Střetnutí na Skalbalu.

7.9.2023 08:55:08

Vybíráme z Bazaru

Arcadia Quest
Arcadia Quest
Akt. cena: 1500 Kč
Končí za: 13 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas