Pán prstenů: Karetní hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 598x (Seznam vlastníků)

Pán prstenů: Karetní hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní, sběratelská
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Stratelibri
Autoři: Nate French
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Digitální verze

Tak už je venku ta novinka co měli dnes oznámit.Udělají digitální verzi hry, bohužel to nevypadá moc zajímavě https://www.twitch.tv/videos/208089305 začátek cca od 17:30
Edit: Další info tady http://www.fantasyflightinteractive.com/into-a-new-age.html
9.12.2017 18:49:12 | Upraveno autorem (porovnej)

zklamání
Za mne zklamání.

Čekal jsem, že oznámení hru nějakým způsobem nakopne (i pokud by se mělo jednat o app, pak jsem čekal, že hru posune vpřed ve stávající podobě), ale toto je úplně odtržené od fyzické karetní hry.

9.12.2017 20:18:11

HOnya
Přesně, taky jsem cekal neco co podpori hrani fyzicky hry, nejaky kampanovy mod i mimo sagy nebo ze dostali prava i na Silmarillion, skoda.

9.12.2017 20:44:42 | Upraveno autorem (porovnej)

zklamání
Taktéž jsem čekal že vyjde kampaňový mód podobný v AH:LCG. Místo toho bude nějaký paskvil mezi Heartstone a něčím. Taktéž nový Deluxe rozšíření nic moc.

9.12.2017 20:55:33

zatiaľ nič moc

Z tohto veľkého ohlásenia nie som veru nadšený. Čakal som niečo iné.
Na prvý pohľad mi to nápadne pripomína Hearthstone a pravdu povediac, nepáči sa mi to. Bude to asi úplne iná hra, s novými pravidlami. Napríklad nebude potrebná zhoda zdrojov ktorými zaplatím za kartu. Budú tam nejaké stupne kariet 1-3 a to či ich môžem zobrať do hracieho balíka záleží na počte hrdinov v danej sfére ktorých kontrolujem. Teda kartu skupiny 2 v lore sfére si môžem pridať do hracieho balíka len ak mám aspoň 2 hrdinov v rovnakej sfére. Budú aj nejaké karty za odmenu po dohraní scenárov.
Uvidím čo sa z toho vykluje. Vyskúšam na steame. Zatiaľ mám z toho pocit, že to je ďalšie ťahanie peniazov od hráčov popri fyzickej hre. :)

9.12.2017 21:29:41

VitekS
Přesně, doufal jsem v něco, co hru posune směrem, jakým je udělaný AH:LCG. V těch hrách je vidět rozdíl 7let vývoje a atmosférou a dějem je v tuto chvíli pro mne lepší (ač nejsem vůbec fanoušek mythosu a nic mi to neříkalo, tak mne to po vyzkoušení hned chytlo, ó to víc mne mrzí, že to není v lotrovii, neboť to je pro mne naopak srdcovka co se světa tyka). Čekal jsem nějaké úpravy třeba pravidel nebo nějakou app. Škoda.

9.12.2017 22:21:44

HOnya
Já čekal že když přidají teď v posledním velkém rozšíření k EH kampaň tak že se to dají i sem aby tu hru trošku nakoply.

9.12.2017 22:35:03

Přehnaná očekávání.
Já bych to tak černě neviděl.
Vemte to z té stránky, kdyby splnili to co jste tu psali.
Udělat něco jako AH:LCG. Ten systém je uplně jinej, tudíž by tohle byl LOTR second edition a vše co jste doposavad koupili by letělo oknem viz např AGOT. Ano taky bych to rád viděl, ale radši si nejprve zahraju komplet ságu.
Co se týká systému, víme o něm setsakra málo. Ale i z toho mála víme to, že k Hearstonu se to neblíží ani omylem. To že to má podobnej vizuál postav na bordu je asi tak to jediný. Tohle má bejt Coop. HS je absolutně kompetitivní.
Ano doufal sem, že update bude něco Lotr:LCG zajímavého, ale tohle je stejně tak zajímavé jen je to jinej produkt, na který sem velmi zvědavý. Lotr na cesty mi prostě chybí :)

9.12.2017 23:46:03

stream
Tady máte záznam ze streamu.
https://www.twitch.tv/videos/211440370##

23.12.2017 21:53:52

Vybíráme z Bazaru

Ptačí říše - nová
Ptačí říše - nová
Akt. cena: 550 Kč
Končí za: 13 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas