Otto the Octopus

xxxxxxxooo hodnoceno 1x (Seznam vlastníků)

Otto the Octopus - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 6 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Zvířátka
Herní kategorie: dětská hra
Čeština: undefined
Vydavatelé: (Web published)
Autoři: Mark Tuck
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Oprava


Dobrý den, včera jsem tiskla Otta a našla jsem tam asi chybku k tisku. Jak jsou tam karty hráčů na počítání bodů. Máte 4 barvy (modrá, zlatá, růžová, zelená), ale jen pro 2 barvy (modrá, zlatá) máte tabulku nad 50 bodů. Vytiskla jsem oboustranně dvě barvy (modrá, zlatá) správně a pak růžová zelená a na druhou stranu ty barvy modrá zlatá :D jako ve hře to nevadí. Ale pokud máte čas prosím o přidání těch dvou karet pro další hráče :) díky moc.
Otto the Octopus
19.4.2021 14:38:54

Dobrý den,

doporučujeme kontaktovat soukromou zprávou přímo autora daného souboru případně okomentovat daný soubor.

Obsah Zatrolených her vytváří jednotliví uživatelé a ti si nemusí této diskuze všimnout. Ostatně i já jsem si tohoto příspěvku všiml jen náhodou.

-----------------
šéfredaktor novinek ZH; předseda KDH Pajdulák

19.4.2021 15:11:03

Dobrý den,
myslím, že to tak bylo i v "originální" hře než se to pak překládalo. Domnívám se, že je tomu tak proto, že pokud hrajete hru ve více než 2 hráčích, je velmi malá pravděpodobnost, že přesáhnete tu 50 bodovou stupnici, protože se body rozdělují mezi více hráčů... ale nezjišťoval jsem jestli to tak skutečně je.

* * * * *
Board games klub, Trenčín

19.4.2021 17:45:46


Vulcano - aha děkuji za odpověď :D jen mě právě trklo že tam jsou 4 barvy a jen u dvou ta druhá část. :)

21.4.2021 20:26:26

Volfsen
aha já tu jsem tak týden :D
takže toto je můj první koment, juknu jak to je s tím komentem u souboru a sz autorovi :) díky

21.4.2021 20:28:07

Vybíráme z Bazaru

Kingsburg
Kingsburg
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 7 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas