Ostrov koček - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Zvířátka
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Frank West
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

ve dvou

Ahoj, chtěla bych se prosím zeptat.. je tato hra hratelná ve dvou hráčích? Případně myslíte, že by tahle hra bavila hráče, kteří jinak hrají Divukraj, Brass Birmingham, 1989, Břink apod? děkuji
28.11.2020 22:56:55

Zuuuzan
Dnes jsem to zrovna zkoušel a ve dvou se to hrát dá, ale nějak extra mě to nenadchlo, přišlo nám to celkem nezáživné, as bych to bral jako hru pro rodiny s dětma, pro hráče co mají nahrány už nějaké komplexnější věci to asi moc zajímavé nebude. Je to pro mě takový průměr s kvalitním zpracováním a příšerným fontem na kartách. V rámci lehčích her se mi tedy mnohem víc líbí Na křídlech, Azul nebo jako vyloženě dvojkovka třeba 7 Divů světa Duel. Nebo když něco se skládáním dílků tak raději něco se širšími možnostmi jako je Feast for Odin

28.11.2020 23:15:10 | Upraveno autorem (porovnej)

Zuuuzan
Zatím jsme to hráli jen ve dvou a baví nás to, máme to půjčené a nejspíš si to budeme nakonec kupovat.

Ve vícero lidech to ale asi bude ještě lepší a zajímavější, protože takhle ve dvou je pořád šance, že hráč odloví kočku, kterou potřebuje, získá poklad, který se mu hodí atd.


29.11.2020 17:32:10

Zuuuzan
Me hra bavi, ale hraji ji ve 4 s 2 detmi. Je treba upozornit, ze jednim ze stezejnich principu je draft, kde se vybiraji nejprve 1) 2 ze 7 karet (zbytek posles souperi), 2) pak 2 z 5 karet, 3) 2 ze tri a pak dostanes 1 kartu. V pripade hry 2 hracu vybiras v kroku 1 a 3 a dale 2 a 4 ze stejnych karet, coz muze byt pruda (nestudoval jsem, zda hra pro 2 ma nejake odlisne pravidla). Dale to, ze Ti nekdo vyfoukne kocku, kterou potrebujes je omezene - vybiras ze 2 skupin po 8 kocek. Takze mozna bych checknul toto video:
https://www.youtube.com/watch?v=3fWcK8rC7hU&list=PLZ2w1cqQxqAAkLIB8hQlU_KE00rtEZhe2&index=2

a vybral bych si asi radeji z nich.

29.11.2020 18:55:11

p_lichnovsky
Jen upřesním, ve dvou lidech máš v nabídce 2x po 4 kočkách

29.11.2020 20:07:44

V poradku

My hrajeme vo 2 a bavi nas to, je to rychle, vzdy ine a nemame dojem, ze hra straca, lebo pocet dielikov je upraveny poctom hracov. Zaroven tam nie je ziadne umele pravidlo. Celkovo radi hrame.

9.1.2021 13:05:44

Ve dvou úplně v pohodě
Tahle hra navíc obsahuje i super sólo režim.
Baví mě poměrně dost.

9.1.2021 21:17:47 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Karak II + Promo postava
Karak II + Promo postava
Akt. cena: 747 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas