Orléans - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: dlp games
Autoři: Reiner Stockhausen
Rok vydání: 2014
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

DLP (nemecka) vs TMG (anglicka) verze

Orleans vypada jako paradni hra, ale kdyz jsem se odhodlal ke koupi tak jsem zjistil, ze existuji dve verze podle vydavatelstvi, ktere je vydalo.
Jedna je od DLP a ma nektere komponenty v nemcine (desky hrace, budovy), druha od TMG a ta by mela byt kompletne dvojjazycna (anglictina/nemcina na vsech komponentach).

Protoze jsem nemel moznost hru vyzkouset nazivo tak bych se chtel zeptat, jak velky problem jsou nemecke komponenty a jestli ma cenu pidit se po anglicke verzi a davat za ni vic penez, nebo to v realu nema zadny vyrazny dopad na hru?

Diky!
2.4.2019 13:13:36

pokud se nemylim
tak hra je absolutne jazykove nezavisla.. cz pravidla tu, takze neni co resit


..Deskovky Teplice..

2.4.2019 14:33:01

tak ako pise horysimus
hra je jazykovo nezívislá a nemecky sú len názvy budov... nemá to nijaký dopad na hru..

2.4.2019 14:51:43

jazyk
Sice je hra jazykově nezávislá, ale stejně bych měl raději nazvy budov v angličtině. Nevíte jak je to řešeno u dvojjazyčné verze ? Jsou tam oboustranné komponenty ?

16.9.2019 15:29:05

nie
obojstranne byt nemozu, pretoze by to nefungovalo. Ale nazvy ENG/GER su vedla seba, cez lomitko zvycajne

16.9.2019 15:33:59

jak co
Některé věci jsou oboustranné (např herní deska, desky hráčů). U těch u kterých to nejde jsou názvy pouze německy, u mé dlp verze.

16.9.2019 19:37:02

Vybíráme z Bazaru

Bang!+město duchů+zlatá horečka+nemerví nebo živí
Bang!+město duchů+zlatá horečka+nemerví nebo živí
Akt. cena: 28 €
Končí za: 8 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas