Onitama - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 10 min
Herní svět: Abstraktní
Herní kategorie: strategická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Arcane Wonders
Autoři: Shimpei Sato
Rok vydání: 2014
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Verze pro Android


Uz je venku i plna verze pro Android. Zakladni hra je free (moznost hrat solo proti AI nebo online) a co jsem si vsiml, neobsahuje reklamy ani mikrotransakce ovlivnujici mechanismy hry ve prospech platiciho hrace.
Dokoupit si ale muzete 2 dalsi skiny pro herni plochu (vcetne hudebniho podkresu) a figurky a rozsireni Sensei's Path.
Pokud se prihlasite na svuj Asmodee ucet, dostanete jeden ze skinu gratis a odemkne se vam moznost hrat Pass and play.

Link - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.asmodeedigital.onitama
10.9.2018 01:58:59

iOS
Jen bych přidal, že samozřejmě vyšla i pro iOS. Dokonce také zdarma.

https://itunes.apple.com/us/app/onitama-the-board-game/id1288557147?mt=8

Osobně mě tato konverze potěšila, určitě doporučuji ji vyzkoušet.
---
Autor hry Velryby ničí svět

10.9.2018 08:21:47

upřesnění
Pokud se prihlasite na svuj Asmodee ucet, dostanete jeden ze skinu gratis a odemkne se online hraní a rychlá hra. (alespoň teď co jsem zkoušel)
V základu je solo proti AI a nebo pass and play - jako u deskovky.

Konverze je to rozhodně povedená, do vlaku / busu pro dva parádní. Jednu výtku bych ale měl: při výběru karty a poklepání na pinčlíky ukazuje kdo, kde, jak může koho vyhodit, takže lze "prozkoušet" kombinace a pak teprve odehrát. To je u deskovky o něco těžší (člověk si to musí víc promyslet), ale jinak parádička.


10.9.2018 11:03:57

celkem příjemné překvapení
Přirovnal bych to trochu k Shogi (light) ale daleko více k Duke, The

15.10.2018 16:26:58

dobré
Já bych ještě ke srovnání přidal Tash Kalar. A Onitama u mě ve srovnání s The Duke a Tash Kalarem vítězí. Jasná ukázka toho, že méně je mnohdy více - menší hrací prostor, menší počet karet kombinací, rychlejší partie (hlavně u TK mi to hledání nejlepšího tahu vaří mozek), větší zábava.
U mobilní verze navíc luxusní zpracování.

11.1.2019 11:20:09

WTF
Je to jen chyba u mého tabletu nebo vám taky na Google play zmizela Onitama?

---
Zarytý odpůrce figurek, který zastává názor, že hromada plastu ze špatné hry dobrou hru nikdy neudělá.

23.2.2021 16:54:47

Onitama
Nelze nalézt na Google play.
Ale přes Link nahoře to jde.

23.2.2021 17:20:34

Smůla
Tak mně to nenašel ani přes ten link.

---
Zarytý odpůrce figurek, který zastává názor, že hromada plastu ze špatné hry dobrou hru nikdy neudělá.

23.2.2021 18:07:40

MalcolmReynolds
Tak to je asi chyba u tebe, protože ten link normálně funguje....

23.2.2021 18:28:08

Nefunguje
Není to jeho chyba. Hru ti to najde, pokud už jsi ji jednou stáhnul (přidal do svého účtu). Pokud ne, tak se ti neukáže. Z nějakého důvodu ji Google nebo sám vydavatel znepřístupnil.
---
Time Slug Studio

23.2.2021 18:49:43

Byla to moje chyba ;-)
Já to kopíroval i s tím https. Když jsem to dal bez toho, tak se mi to zobrazilo.

---
Zarytý odpůrce figurek, který zastává názor, že hromada plastu ze špatné hry dobrou hru nikdy neudělá.

23.2.2021 18:53:24

Vybíráme z Bazaru

Sword&Sorcery - Morrigan Hrdina
Sword&Sorcery - Morrigan Hrdina
Akt. cena: 220 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas