Oceánem hvězd

xxxxxxoooo hodnoceno 1x (Seznam vlastníků)

Oceánem hvězd - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 50 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: TOFA Semily
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 1980
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Pamatujete si to? Jake to bylo ?

Hru jsem poznal z obrazku.. mam to strasne romantickou vzpominku, ale vubec nejsem schopnej posoudit, jake to bylo, resp. jestli to dnes stoji za koupi...


Jsem ženatý
30.4.2021 06:17:17


Já jsem to teď hrál jenom jednou s dětma a ty to moc nebralo. Jinak jsem to hrál naposledy tak 35-40 let zpátky a to už je dlouho. Hrával jsem to s tátou a moc jsme se s tím nemazali, žádný velký přemejšlení :o) A taky jsem to hrál sólo, jako dítě se s tím dalo blbnout. Ale teď když na to koukám, tak jsou to takový kosmický šachy, tam není žádná náhoda v té hře, takže by tam šlo jít do hloubky. Najít ideální počáteční rozestavení, šla tam napsat teorie zahájení podle rozestavení kamenů soupeře, střední hra atd... Ale asi to nedopadne :o)

Ale už tenkrát mě mrzelo, že ve hře nejsou vůbec pravidlově využitý ty barevný plochy, asi by to nějak šlo. Taky jsem ztratil pravidla, takže jsem je stahoval z netu a nevypadalo to moc dobře, tak jsem je přepsal do PDF a dal sem na ZH.

Už ani nevím, jak jsme to přesně hráli, ale pravidla některý věci neřeší. Lze se pohybovat diagonálně? Asi jo, je tam napsaný libovolným směrem, což je libovolný směr :o) Ale hlavně - musí kosmonaut nebo robot vystoupit z rakety/družice/modulu, když jde obsadit základnu/stanici? Hráli jsme, že musí, obránce pak má víc času na obranu.

30.4.2021 11:52:48

Vybíráme z Bazaru

Pandemic: Reign of Cthulhu
Pandemic: Reign of Cthulhu
Akt. cena: 1499 Kč
Končí za: 10 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas