Nova Aetas Renaissance

oooooooooo hodnoceno 0x (Seznam vlastníků)

Nova Aetas Renaissance - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy, Renesance
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: není
Vydavatelé: Ludus Magnus Studio
Autoři: Andrea Colletti
Luca Bernardini
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Doručování

Podle informace ve skupině na FB by dneska mělo začít doručování hry z PM. Zatím jen EN a ITA verze /ale pochybuju, že by někdo u nás bral jinou, než anglickou/ a v úvodu budou posílat pledge na core sety.

Hry spolu s rozšířeními by měli začít odesílat cca po týdnu až čtrnácti dnech, odesílání bude probíhat ve dvou liniích.

Tak si držme palce, at hra dorazí pod stromeček :-) 

14.11.2023 15:52:31

No a podle odpoledního update je to ještě trochu jinak..

  • Europe - Fulfillment Europe began fulfillment today. To speed up shipments, since the Core Box is already packaged in a single box, Fulfillment Europe preferred to ship only the Core Boxes to everyone first, and then ship all expansions in a second shipment within a few weeks. So if you get the Core Box, don't worry, all the other expansions (if you ordered them) will arrive in a second shipment!

14.11.2023 17:15:20

Vypada to, ze bychom snad meli dostat Core Box…..ostatni pak bude v 2.vlne cca o mesic pozdeji, coz uz bude tak tak prelom prosinec/leden.

14.11.2023 19:41:51

Tak Core Box je doma 🙂 privezlo UPC

4.12.2023 15:58:08

@Korenar  Hru mi měli doručovat už v pátek /údajně zvonili :-) -  cítím silné “česká pošta vibes”/ dneska telefonát s UPS, že jim jako chybělo telefonní číslo a že Němci zadali chybně svoje. 

Tak druhý doručovací pokus by měl proběhnout zítra, doufám, že to klapne. Mám core box+draka.

Snad Ježíšek nakonec úspěšně dorazí, ale kdy to budem hrát, to je ve hvězdách.

4.12.2023 16:10:37

Jooo cislo nebylo. Blbouni na bednu na misto cisla dali cislo backera.

4.12.2023 16:17:21 | Upraveno autorem (porovnej)

Takže celý ten box “Magiester expansion” uvnitř základní krabice je jen pro Black Rose Wars? Já si celou dobu myslel, že crossover věci jsou použitelné pro obě hry a teď koukám, že tomu tak není.

Ale jinak teda produkční kvalita je opět absolutně špičková a doslova šok mě udělali desky na knihu příběhů. Nádherný super silný karton s černá matná kroužková vazba….velká parádička.

30.12.2023 13:37:41

LMS má kvalitně zpracované hry… tohle, Black Rose wars… ted čekám na BRW2 a Runar

30.12.2023 14:51:56

Vsak ja vim….BRW byl skvost, ale musel jsem ho z rozumu poslat dále.

Tady hodne z azuji, jestli hru nechat, nebo pustit….svym.zpusobem je tato hra velmi vyjimecna. Navic vyladena a v jedne krasne bedne vse pohromade. Expanze me za tu cenu uz moc nezaujaly.

30.12.2023 18:41:26

Vybíráme z Bazaru

LEGENDY ZÁPADU CZ - základ+3 rozš. (nové,ve folii)
LEGENDY ZÁPADU CZ - základ+3 rozš. (nové,ve folii)
Akt. cena: 1250 Kč
Končí za: 8 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas