Nocturion - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra
Čeština: undefined
Vydavatelé: Vesuvius Media
Autoři: George Skourtis
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

Hrál jste už někdo /tedy pokud už vám hra přišla/? Na BGG zatím reakce takové, nemastné neslané, s tím, že je v pravidlech pár nejasností, něco není moc dotažené atd...
28.10.2019 12:23:57

Prvni dojmy
Ja jsem to zatim jen prosel solo za dva hrace, ale moc mile me to prekvapilo. Par hodnoceni na BGG je vpravde negativnich ale to jsou spis takovy ustrely... jak normalne eura moc nemusim tak tohle je udelany fakt hezky, obrovska spousta moznosti, atmosfera, pravidla uplne jasny... Zahraju to snad jeste brzo parkrat s kamaradama a dam dokupy recenzi. Urcite se na to tesim.

2.1.2020 23:30:17

Překlad pravidel

Ahoj, neplánuje někdo překlad pravidel?

6.1.2020 12:26:34

Po jedné hře
Hrál jsem to pouze jednou ve 3 hráčích. Jak worker placement miluju, tak mi to přišlo překombinovaný. Ale určitě si to chci ještě zahrát a snad to bude lepší.

Dobrá duše v domovher.cz

6.1.2020 12:54:19

Po několika hrách

Hrál jsem to už několikrát v různých počtech lidí a je to velmi slušná hra. Ve 4 lidech rozhodně nejzábavnější (respektive se projevuje mnoho různých taktik), ale i ve 2 se dá slušně zahrát.
Při hře se však dle mého vyskytuje mnoho nejasných situací, které v pravidlech nejsou vůbec popsány a museli jsme to dohledavat na netu a fórech. Je tam taky jeden one trick beast, který kdo ho vlastní, tak si ho prostě ponechává do konce hry, kde mu removne všechny cursy čímž si znatelně pomáhá v endgame bodech.
Ale jinak výborně spracovaný dice placement a určitě jedna z více oblíbených her pro mě.

19.1.2020 13:53:17

Vybíráme z Bazaru

Vesnicka
Vesnicka
Akt. cena: 20 €
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas