Ninja versus Ninja

xxxxxxxooo hodnoceno 13x (Seznam vlastníků)

Ninja versus Ninja - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 15 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: strategická
Čeština: není
Vydavatelé: Gamewalas
Out of the Box
Autoři: Tushar Gheewala
Rok vydání: 2004
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Jake to je?

Mohl by prosim nekdo rict jake to je, jak se to hraje..? Pravidla jsou jednoduchy a vypada to i prenosne...
25.1.2010 13:21:26

TeCZko
Je to taková taktická rychlovka a přitom to nejsou žádné šacgy, i když se u toho přemýšlet musí. Každý má svou skupinu ninjů a snaží s edostat co nejdál do soupeřova teritoria a zároveň se do tří kol vrátit. Na začátku tahu hodíš speciálníma kostkama (čísla 1-4), abys zjistil, o kolik se jeden z tvých ninjů může hýbnout. Ve středu je území nikoho široké tři pole, jakmile do něj vstoupíš, začnou se ti počítat tři kola, do kterých se tento ninja musí vrátit na tvé území. Za územím nikoho je soupeřovo území. Políčka na soupeřově území, kam ninja došel, se zaznamenávají a pokud se ninja vrátí, dostaneš body. Kdo má první 7 bodů, vyhrál. Ninjové se mohou také navzájem vyhazovat a mají speciální pravidla pro pohyb (rovně nebo do L).

Je to svižné, trvá to tak 10 minut, ale je to zábava fest, jednou jsme se tu nad tím s Klopčíkem zasekli a málem nám ujelo poslední metro :)

25.1.2010 14:49:19

pravidla
jenom rychla otazecka, ted jsem juknul v rychlosti na pravidla, je to tak, ze kdyz se pohnu do souperova uzemi, ze jsem nucen pootocit ninju vpravo tzn. ze pokud bych se chtel zase v dalsim tahu pohybovat smerem rovne ode me, ze musim na to pouzit obrat o 90°?

25.1.2010 15:25:47

Bajn
Nene, na pootečení ninji nezáleží, to pootočení se dělá jen kvůli počítání těch tří kol, samotný ninja se hýbe bezávisle na jeho natočení.

25.1.2010 15:35:25

Sydo
Parada, diky moc :)

25.1.2010 16:13:21

Charitativní aukce

Bylo nebylo - dobročinná aukce
Bylo nebylo - dobročinná aukce
Akt. cena: 666
Končí za: 1 den

Všechny tyto aukce >>

Vybíráme z Bazaru

Na křídlech  2. Rozšíření Opeřená Oceánie nové
Na křídlech 2. Rozšíření Opeřená Oceánie nové
Akt. cena: 610 Kč
Končí za: 15 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas