Nevyzpytatelní

xxxxxxxxoo hodnoceno 65x (Seznam vlastníků)

Nevyzpytatelní - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 6
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Horror, Současnost
Herní kategorie: karetní hra, kooperativní, intriky, RPG
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Corey Konieczka
Tony Fanchi
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

Po prvnim hrani - je to herne nadrazene BSG - odladeni se povedlo. Akce jsou zajimavejsi, nemel jsem pocit (jako v BSG), ze obcas nemam co delat. Karty skozeni jsou v zakladni hre. Referencni karty krasne shrnuji vse co je potreba. Odhaleni rybaci maji co delat a nevybiraji jen z par akci sem a tam. Tematicky to moc zajimave neni :] (BSG je BSG). Vizualne to na prvni pohled pusobilo nedotazene - neco vypada jak od Muchy, pak je tam 3D render lodi a plastaci me neurazili/nenadchli. 

24.9.2021 10:04:17 | Upraveno autorem (porovnej)

@dandyy  Je fajn, že to herně někam posunuli. Už aby to vyšlo v češtině. Četl jsem někde, že je problém s barvou malých karet, plete se červená a oranžová a dokonce snad modrá a fialová. Zaznamenali jste takový problém?

24.9.2021 15:56:17 | Upraveno autorem (porovnej)

Nezaznamenali a hrali jsme v hospode (tj. svetlo daleko od idealniho). Navic jsou tam stejne ikony (podle kterych jsme to pocitali). 

1.10.2021 12:50:34

ja s tim lehky problem mel, chce se to ridit ikonama

Oskar,
občas se objevuju v JOUOB.castu

1.10.2021 13:31:37

Zaujala me ta nizka hodnoceni zde na webu. Zajimalo by me zda to hodnoceni je na zaklade hrani pouze Nevyzpytatelnych a dani lidi nemaji zadne skusenosti s BSG nebo BSG hrali a tato predelavka je zklamala.

29.11.2021 10:41:10

@Beholder jsou tam tri spatna hodnoceni a u dvou jsou komentare - u obou jsme si jist, ze BSG nehrali, protoze meli od hry jina ocekavani nez co jim bylo naservirovano

29.11.2021 10:46:26

Myslím, že hra je neprávem podceňována. Herní mechanika vyládání karet a kostky = klasika, ale tady je to okořeněno prvkem skrytého zrádce, což hře naopak neskutečně přidává na vyjímečnosti, navíc je až pro 6 hráčů a právě tento počet je podle mne ten nejlepší. Je to perfektní ameritrash, se silným tématem. Téma je cítit na každém kroku/akci. Hra je navíc docela výzva ve smyslu výhry lidské posádky nad hlubinnými.

O kvalitě (designu) karet se dá polemizovat, je to věcí vkusu, figurky průměr, herní plán je velmi dobrý a tak nějak správně velký.Pravidla jsou jednoduchá, hra je lehce uchopitelná i pro nehráče, přesto je hra výzva.

Divím se, že hra nemá lepší hodnocení, ale proč vlastně ?

 

DejviSs

26.7.2023 11:10:08

@DejviSs Já se domnívám, že jde o výsledek srovnání s původní verzí Battlestar Galactica, která fungovala lépe a tématicky taky odpovídala mnohem víc. Nevyzpytatelní v tomto souboji těžce prohrávají. Kdo nezná BSG by měl mít asi důvod pro špatné hodnocení :D

_______________________________________
Můj seznam her na prodej (pište SZ):
https://www.zatrolene-hry.cz/uzivatel/havelock-1536/seznam-her/na-prodej-3681/

26.7.2023 12:24:06

Vybíráme z Bazaru

Heimlich & Co
Heimlich & Co
Akt. cena: 150 Kč
Končí za: 19 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas