Nemo's War: Second Edition

xxxxxxxxxo hodnoceno 11x (Seznam vlastníků)

Nemo's War: Second Edition - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 1
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, válečná
Čeština: není
Vydavatelé: Galakta
Victory Point Games
Autoři: Chris Taylor
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

pravidla

Zobrazujou se vám slovenská pravidla správně? Já to mám nějak blbě poskládané a nedá se to číst. nemáte někdo lepší verzi? dík
15.10.2020 01:40:50

Porovnej s PDF
Sazba není stoprocentní, ale číst mi to určitě jde a musím jen poděkovat Tomáši Lukáčovi za překlad.
Nevím čím soubor otevíráš, ale zkus jej porovnat s exportem do PDF udělaným v posledních Office365 (odkaz v SZ).

Honza Mamut
*Problém v Katalogu her? Napište mi.*

15.10.2020 11:50:15 | Upraveno autorem (porovnej)

SZ

co znamena (odkaz v SZ) ?
taky to otviram v MS office365 a je to nejake rozhozene.

15.10.2020 19:03:49

Vyjadrenie k prekladu 1.0
Zdravim Vas , nahral som uz aj pdf verziu navodu ktory som prekladal v roku 2018. Ospravedlnujem sa za viacero chyb ktore som v navode spravil. Jednalo sa v tom case o moju prvu hru teraz uz vacsej zbierky a zaroven aj moj prvy preklad. Popravde som si v tom case ukrojil az prilis velke susto. Niektore pojmy som v navode schvalne ponechal v anglickej verzii kvoli lepsiemu uceniu pravidiel. Ono na hracom plane je pomerne vela textu tak aby bolo lepsie najist konkretne veci v navode. Samotna hra nieje vobec taka tazka ako komplexne je pisany navod. Wordove pravidla mi zobrazuje spravne akurat maju 30mb tak som ich previdol do pdf verzie kde maju len 10mb. Semi a koop variantu na konci pravidiel som neprekladal, casovo som to uz nestihal a kedze je to prioritne solo hra nepovazoval som to az tak za dolezite. Snad som pomohol a prosim prehliadnite tie chybycky dufam ze to nepokazili.

16.10.2020 22:05:36

Vybíráme z Bazaru

Věc (CZ)
Věc (CZ)
Akt. cena: 900 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas