Nemesis: Lockdown

xxxxxxxxxo hodnoceno 72x (Seznam vlastníků)

Nemesis: Lockdown - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Sci-fi, Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: vydání ohlášeno
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Adam Kwapiński
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kickstarter

Měl by někdo z Plzně a okolí zájem se přidat a ušetřit na poštovném? Teoreticky mohu i neplzeňským zaslat kurýrem za cca 90,-
4.6.2020 07:54:55

kickstarter

Já bych chtěl akorát aftermath a asi medičku, jestli to má smysl nějak spojit...

4.6.2020 07:56:43

Janotik
Aftermath a Medičku samostatně nelze koupit. Lze jen přidat k nějakému pledgi navíc, čili přidání se k něko,u je v podstatě jediná volba.

4.6.2020 08:00:20

Gamemat
Kdyby mel nekdo volny slot na gamemat pro Nemesis, tak bych se rad pridal, prosim.

4.6.2020 08:53:57

Nemyslím si
Že nelze přidat aftermath a medicku bez core pledge. Když teď pledgnu 1usd a po otevření PM je přidám jako addons, tak by to neměl být problém, ne

Edit:v komentáři pod KS mi to pravé potvrdili dva lidi, že to lze

4.6.2020 09:12:05 | Upraveno autorem (porovnej)

Cublajz
Neznám KS kde by jsi v PM mohl vzít pouze addony. Ty nemusíš vzít "Nemesis Core Box Bundle" neboli klasický core, ale musíš vzít alespoň "Nemesis: Lockdown" jinak žádný addon nepřidáš.

4.6.2020 09:29:15

skupinovy pladge Praha
Ahoj,
Pokud by někdo chtěl se přidat, organizují pladge v Praze, jelikož základy už beru dva, není problém přihodit je addony. Když tak napište.

4.6.2020 09:32:56

Awaken Realms používají Gamefound
V rámci gamefound.com se jen načte pledgnutý kredit a je pak na tobě, co si vybereš. To, že jsi v KS vybral, či nevybral nějaký pledge je irelevantní. Takže není důvod, proč by neměly jít jen doplňky bez základní hry.

4.6.2020 09:33:08

addony
Souhlas, většinou nelze vzít pouze addony. Určitě bych si to nechal potvrdit od autorů...

4.6.2020 09:33:14

kroelh
Ano musím to ještě upřesnit: teď klidně dej jen 1USD, ale v PM budeš muset dát alespoň "Nemesis: Lockdown" pledge, aby jsi mohl začít přihazovat addony.
Určitě nepůjde dát teď jeden dolar a v PM přihodit 24 na dorovnání playmat + poštovné a hotovo.

4.6.2020 09:36:47 | Upraveno autorem (porovnej)

Addon only
Psal jsem dotaz jestli lze vzít jen Aftermath, což je taky Addon...

"Can I purchase only Aftermath expansion?"

"Yes;) ust pledge the correct value ;) You place the final order shape in the pledge manager. You can add the additional addons/expansions in the pledge manager later on."


Takže podle mne lze... Ale uvidíme..

4.6.2020 09:56:36

kubeckam
Bohužel to podle mě myslí jinak než ty. Oni tvojí otázku pochopili jestli jde přidat jako addon pouze aftermatch k již existujícímu pledgi (ano vím že ty jsi to tak nemyslel ale oni ano).
A proto ti odpověděli:

"Yes;) ust pledge the correct value ;) -> Uprav pledge o potřebnou hodnotu neboli přihoď k pledgi peníze za addon.

You place the final order shape in the pledge manager. You can add the additional addons/expansions in the pledge manager later on." -> Hlavní slovo tady je additional, znamená, že musíš mít nějaký pledge aby jsi k němu mohl něco přidat.

4.6.2020 10:33:44

Hm

Spekulace, uvidíme až se otevře PM. Nicméně dát teď 1usd a počkat zase tolik neboli.

4.6.2020 10:45:20

Cublajz
Pokud jsi Jakub M. tak, jsi ten dotaz špatně položil.
Sice ti odpověděl i colaborator, ale nemám jistotu, že na to co jsi chtěl vědět.

4.6.2020 10:59:16

Cublajz
Spekulace podpořená X KS co mám s AR za sebou :)

4.6.2020 17:48:53

...
Nerad kazim radost, ale ještě nikdy v žádné z desítek KS kampaní nešlo koupit jen addony....zde v Gamefound po přihlášení do PM se tě jako první zeptají, který pledge máš nebo na který chceš zvýšit s tím, že v nabídce bývají jen ty základní Core Pledge a vyšší a pak teprve tě pustí do sekce, kde přihazuješ addony.

Tedy nedostaneš se do sekce přihazování addonů bez nějaké, ze základních pledge.

4.6.2020 18:28:23

Gamefound
Ještě bych rád upozornil, že přes Gamefound lze většinou objednat hru i bez pledge - tedy v této kampani není potřeba přihodit ani tu 1 libru - není tu žádný bonus, prostě nic.

5.6.2020 00:02:36

Aftermath
Tak Aftermath prý česky nebude. To pro mě asi byl jazýček na misce vah, jestli vzít věci z tohoto KS, nebo počkat až to vydají česky... A než to míchat, tak raději všechno anglicky...

6.6.2020 13:29:58

Cestina
Tak v Aftermathu jsou jen karty hrdinu a predmety, ktere se daji vytisknout cesky a vlozit do obalu.

6.6.2020 17:59:15

Pepsson
Vím, ale během času jsem zjistil, že obaly na kartách nesnáším :-)
A ještě ty figurky. Sice by se daly tak nějak nahradit těmi ze základu, ale nějak si říkám, že by to nebylo ono... ;-)
P.S. ještě tam jsou tuším další karty místností

6.6.2020 19:00:42 | Upraveno autorem (porovnej)

Aftermath
Jsou tam další místnosti a přídavná loď, ze které se jde prozkoumávat hlavní loď. Příběh je, že nová posádka přiletí k hlavní lodi a snaží se zjistit, co se tam stalo.

6.6.2020 21:07:43

Jazyk

Co mě na Nemesis nejvíc štve je to, že anglické karty mají na rubu nápis action a české akce. Když bych tedy smichal českou a anglickou verzi, tak by bylo předem jasné, jaké karty si doberu z dobiraciho balíčku. Jestli to budou infekce, nebo karty akci. Ten nápis by to prozradil. To je má jediná překážka před tím, koupit Aftermath v originále.

6.6.2020 23:30:48

Cz a en

Podle mě by se to dalo vyřešit nepruhlednyma obalama...

6.6.2020 23:49:44

Jasne
Dva baliky dragonshieldu, a je po problemu

7.6.2020 00:16:45

Originál nebo Lockdown?
Nemůžu se rozhodnout mezi Nemesis a Lockdown :D ani jedno jsem nehrál, ale Lockdown vypadá promyšleněji.

7.6.2020 09:35:01

Re: Kickstarter
@Wolvik pokud bude multi pledge, rád se domluvím (jsem z Plzně). Momentálně mám pledge na All in, ale ještě to asi upravím v návaznosti na prohlášení Mindoku ohledně plánů s lokalizací.

7.6.2020 23:59:00

Vybíráme z Bazaru

Sushi Go! nové vo fólii
Sushi Go! nové vo fólii
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas