Nemesis: Lockdown

xxxxxxxxxo hodnoceno 72x (Seznam vlastníků)

Nemesis: Lockdown - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Sci-fi, Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: vydání ohlášeno
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Adam Kwapiński
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Byť zloduchom

Zdravím, ja mám skôr otázku, resp. či by niekto vysvetlil aké je to ak sa rozhodnem z vylosovaných úloh byť viac zloduchom a robiť problém ostatným hráčom. 
Tento prvok je veľmi zábavný, no v pôvodnej hre to tak úplne nevyšlo, pretože je to takmer nesplniteľný úkol zabiť niekoho cielene, je nad tým malá kontrola. Nikto si teda už tie úlohy potom nevyberal a každý šiel do niečoho jednoduchého ako vyslať signál. To z celej hry vzalo veľmi zábavný aspekt a ak je to v lockdown lepšie, tak by som si ho kúpil.

Vďaka

12.11.2022 20:05:24

Drk

Tady je to dle mého názoru dost podobné, jako u základního Nemesis. Nicméně pokud bude ve hře místnost distanční zbraňové systémy, můžeš touto místností hráče vážně poranit.

12.11.2022 20:32:53

já mám přesně opačný pocit. Už si neberu “zabíjecí” úkoly, protože se člověk musí soustředit pouze na svůj vlastní útěk, hra je tak těžká, že to cíl většinou stejně nepřežije. Normální úkoly mi přijdou mnohem náročnější a zábavnější.

Ale musím říct, že když jsme poprvé hrálí lockdown, tak jsem dostal Lab Rat a moje herní zkušenost byla přesně taková, jakou hledáš. Lozil jsem po základně sám, pomalu zjistil contingencies a pak zaminoval hlukem celé druhé patro a tím odříznul ostatní od vozíku do bunkru, kterým jsem jako jediný dojel do bezpečí i se splněným úkolem.

12.11.2022 21:00:06

Vybíráme z Bazaru

Vesmírná loď Interstellar KS ALL IN pledge CZ
Vesmírná loď Interstellar KS ALL IN pledge CZ
Akt. cena: 3500 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas