Nemesis - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Sci-fi, Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Adam Kwapiński
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Untold stories

Dohral někdo první misi s dvěma postavám? Je to vůbec možný? Přijde mi, že matematicky to téměř nejde, zvlášť bez mechanika....musel by to bejt maximální luck....
25.11.2019 12:00:35

Ok
Hmm tak s mechanikem na poprvé...možná štěstí. Bez mechanika sem to nedal na pětkrát...

25.11.2019 12:40:20

Rolling solo
Pod odkazem níže je několik videí z první mise. Hraje za Vojáka a vědce a ačkoliv objetuje 1 z postav, tak to dá.

https://www.youtube.com/channel/UCuh4j6WB-Lh1DbjKe4nBj7w/videos
--------------------------------------------------
No Game - No Life

25.11.2019 14:25:09

Herna doba
Ahojte, kolko casu cca zaberu jednotlive misie ? Dnes sa to chystame zahrat a na prvy pohlad sa mi zda ze hned ta prva je pomerne rychla ...budeme hrat 4. Dakujem

2.1.2020 13:31:15

Chyba v prekladu ??
Ahojte,

V anglickej verzii je pri udalosti 10 uvedene: umiestni voditko/stopu do zasoby kampane a pokracuj v misii. V ceskej verzii je iba pokracuj v misii. Nejde nahodou o chybu ??

5.1.2020 15:05:55

Chyba v překladu?
Ahoj,
už mi někdo psal přes FB. Chyba to je, ale ne naše. Awaken rozesílali k překladu soubor, který se v několika podstatných detailech lišil od tištěné verze (kterou já zas pro změnu nikdy neviděl)... a zrovna tuhle poznámku u Události 10 první mise fakt neměl.
Dodáno, jen je potřeba to stáhnout znovu.
bit.ly/Nemesis1komiks

Všeobecně dopočuruju, až se někdo dostane k výrobě toho tisku, aby si soubor stáhl těsně před ním.

8.1.2020 08:54:57

Chyba překladu
V první misi je pravděpodobně špatný překlad události 06. Podle překladu z němčiny na BGG a tamní diskuzi by se efekt události měl provádět na začátku každého kola, v překladu je uvedeno na konci každého tahu, což dělá z dost těžké mise (alespoň pro dvě postavy) téměř nemožnou.

18.2.2020 22:16:24

po prvej misii obrovské sklamanie
gratulujem aweken realms

po lords of hellas vytvorili ďalšiu hru, ktorá sa dlhšie rozkladá ako hrá

30minút sme setupovali hru a prechádzali upravené pravidlá, a potom sme za 30 minút misiu skončili (vyhrali sme dokonca), z toho sme 15 minút rozmýšľali a dohľadávali, že ako hrať tie upravené pravidlá, pretože tým, že sú len v komixe, tak nie sú poriadne vysvetlené, len stručne napísané

vôbec nemám chuť to hrať znovu...

a /pozor SPOJELR/ podarilo sa vôbec niekomu preskúmať to vajíčko, čo nájdete na poslednú sekundu a preskúmať ho treba na opačnom konci? veď to nie je žiadna šanca stihnúť, to aby ste to stihli, tak by človek musel ísť k nemu minimálne dve kolá pred koncom a nemať cestou zatvorené žiadne dvere, tak by to možno len tak tak stihol. Pritom nikto tam tak skoro nebude, pretože do poslednej chvíle bude človek prehladavť, aby "splnil" zadanie misie - vyzbrojiť sa na ďalšie misie.

7.3.2020 15:42:23

ludomysl
podarilo - udelali jsme lidsky retez, pohyb + predani predmetu mezi asi 3 hracema.

Oskar,
občas se objevuju v JOUOB.castu

7.3.2020 19:22:13

Vybíráme z Bazaru

Successors (4. edice) CZ + prsten
Successors (4. edice) CZ + prsten
Akt. cena: 2250 Kč
Končí za: 22 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas