Nemesis - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Sci-fi, Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Adam Kwapiński
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Slepení vetřelce

Podařilo se při hře, že jednomu hráči upadla postavička Strážce na zem a rozlomila se v nohách na polovinu????.
Než začnu vymýšlet způsob lepení, nemá někdo nějaké zkušenosti popřípadě není tady někde diskuze která to řeší? Nevím kde bych tu diskuzi hledal.
23.8.2020 19:32:06

rigoni
Já se kdysi ptal zde: https://www.zatrolene-hry.cz/diskuse/koutek-kutilu-5/lepidlo-na-opravu-miniatur-22313/

23.8.2020 21:31:05

Lepení zlomených figurek
Lepená ve zlomu bývá problém, většinou není odolné - používá se buď svařovací lepidlo (které hodně naleptá plast) nebo mechanické zpevnění - vyvrtat dírky do obou částí a zpevnit spoj špendlíkem nebo hřebíčkem.

24.8.2020 07:12:01

Isek
To mě napadlo, jen jsem doufal v méně invazivní řešení :)
Koukal jsem na ty lepidla z odkazu níže (díky za ně MikeDundee), a našel jsem i lepidlo https://www.fantasyobchod.cz/lepidlo-army-painter-super-glue
Nevím jestli do něho jít nebo raději něco epoxidového a pak upravit přebroušením.
Snazim se hrát opatrně, ale občas i děti jsou zvědavé a v čistě lepený spoj nemám moc důvěru.
Asi si teda pohraju s výztuhou a lepidlo už bude ten menší problém.

24.8.2020 08:25:09

rigoni
Přesně toto lepidlo používám. Lepí fakt výborně. Používal jsem ho na lepení figurek do Infinity ale taky na opravu plastových figurek a drží to skvěle. Uchovávám ho v lednici a vydrží až rok než postupně vyschne. Doma s tím lepím vše co je potřeba.

Klub deskových her Ježkovy voči

24.8.2020 10:32:48

Martin P
Děkuji za informaci
Nejsem si 100% jistý čistě lepeným spojem. Leda vyzkoušet a kdyby s běžným používáním zase praskla tak výztuha. V kombinaci s výztuhou by to mohlo držet bez problémů. I když teď si nejsem jistý jak by držel kov a plast. Možná raději plastovou tyčinku do vyvrtané díry.
Asi se v tom zbytečně moc vrtám, jdu si raději hodit přihlášku na materiálové inženýrství :)

24.8.2020 10:47:05

Vybíráme z Bazaru

Pán prstenů: Karetní hra - Kopce Emyn Muil
Pán prstenů: Karetní hra - Kopce Emyn Muil
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 7 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas