nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Nemesis

Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Sci-fi, Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: MindOK
Awaken Realms
Rebel
Autoři: Adam Kwapiński
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Insert

Ma cenu resit pro nemesis insert?
Karty chci obalit.

22.9.2019 16:24:54

stretch goal box

Ale do stretch goal boxu karty v obalech zas vlezou :D

9.10.2019 18:31:06

Přelepky

Ahoj někdo tu psal o přelepkach. Kdyby je někdo dal i do grafiky tak bych mu byl nesmírně zavázán. Ideálně je pak sem vložit ke stažení.

8.10.2019 12:52:30

Re: Zdenek

Jaký inzert máš a jak s ním jsi spokojený. Vyřešil si problém s obalenými kartami?
Já z krabice hned vyhodil ta plastové držáky na karty. Děsně blbě se to uklízí a herně je to spíš zbytečnost. Stejně každej ty karty raději žmoulá v ruce.
Přemýšlel jsem, že inzert v místě na karty uříznu a vložím tam svou krabičku. Plánuji to mít lokalizované a dost pochybuji, že se to tam vejde. Navíc mi to přijde nelevnější, karty jsou jen ve spodním patře, tak by to nemuselo vadit.

8.10.2019 12:11:55

Insert KS verze - zkušenosti s obaly

Mám obalené všechny karty a do insertu se to vleze v pohodě, pravdou je, že většina karet je obalena v premium soft obalech od Ultimate Guardu (50 micronů), jen karty akcí postav a kontaminace, jsou v obalech od Arcane Tinmenu (80 micronů). Pokud chceš ale obalovat vše do FFG, tak to do insertu nenarveš.

22.9.2019 22:56:42

Insert

Doporučuji nový inzert. Já mám KS verzi s kartami v obalech a je to peklo. Až vložím ke kartám přelepky, nejspíš se to tam už všechno nevleze. Jedině sna, pokud nehodláš lokalizovat a koupíš nějaké tenčí obaly, tak by se to tam mohlo jakš takš vejít.

Upraveno autorem (porovnej)

22.9.2019 20:41:44

Obaly

Ja kupuji zasadne FFG (tusim 100mic).
Tak asi kiupim insert,penovy stoji jen 550kc

22.9.2019 19:07:50

Moje zkušenosti

Vlastním KS verzi a vlezlo se to tam, sice ztuha. Je pravda, že jsem měl ty nejběžnější obaly, myslím, že čtyř-mikronové..:)

22.9.2019 17:44:32

insert

Standardni insert, ktery je ve hre mi prijde dostacujici. I kdyz pravda nemame obalene karty. Tak nevim jestli se tam potom vejdou.

edit: tak jsem zabrousil na boardgamegeek a vypada to, ze ve vetsine pripadu se obalene karty do insertu nevejdou i kdyz je tam pro ne extra misto. jen asi jeden nebo dva uzivatele tam psali, ze se jim tam vejdou

Oskar,
občas se objevuju v JOUOB.castu

Upraveno autorem (porovnej)

22.9.2019 16:59:05