Nemesis - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Sci-fi, Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Adam Kwapiński
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

6 hráčů

Zdravím,
chci se optat, jestli už jste někdo hráli v 6 hráčích a popřípadě jakým stylem a jaké z toho máte dojmy?
Na BGG jsem našel různé zmínky, buďto že hrají klasicky a 6 hráč hraje za Intrudery nebo hrají v 6, buďto full co-op aby nemuseli řešit soukromé úkoly či je řeší jíným stylem. Občas taky zesilují Intruder bag nad stanovenou úroveň(více dospělců).
Chci se tedy zeptat, jestli už to z vás někdo zkoušel tedy v 6 hráčích, jaké jste provedli úpravy a jak vás to bavilo? Je mi jasné že down-time bude vyšší ale zase když je dobrá parta a atmosféra, tak se to dá zvládnout.
18.1.2021 16:31:00

To mě už taky napadlo že by stačilo vytvořit úkol který už ve hře je např: 

Postava 2 nesmí přežít Postava číslo 2 musí během hry umřít. Nesmíš mít infekci. Musíš přežít. NEBO Vaše postava musí přežít jako jediná Všechny ostatní postavy musí během hry umřít. Nesmíš mít infekci. Musíš přežít.

a udělat ho tak, že tam bude napsano postava čislo  6 musí zemřít. Dále bych posílil počateční pytlík s vetřelci a dle mého by to mělo být hratelné co myslíte?

 

 

15.7.2021 21:20:27

Jednou jsme to hráli neplánovaně v 6, tak jsem musel improvizovat. Úkoly byly pro šestého hráče z toho co zbylo (hold šestého nikdo nechtěl zabít skrz úkol) a docela to šlo. Mám ještě ty promo balíčky (achivements, fear…) tak ty šestý hráč taky neměl a neměl ani držák na předměty, ale to je detail. Jen tam bylo o postavu navíc, jinak víceméně stejný.

15.7.2021 21:55:11

jo ještě jsme vlastně zvýšili o jedna počet předmětů, které šli najít v místnosti, jinak by toho pro 6 už bylo málo

16.7.2021 10:10:53

Vybíráme z Bazaru

Lorenzo Il Magnifico
Lorenzo Il Magnifico
Akt. cena: 360 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas