Neanderthal: Lovci mamutů

xxxxxxxxoo hodnoceno 137x (Seznam vlastníků)

Neanderthal: Lovci mamutů - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 3
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Dávnověk
Herní kategorie: karetní hra, ekonomická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Fox in the Box
Sierra Madre Games
Autoři: Phil Eklund
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

jednodušší pravidla

Ahoj,
koupil jsme si tuto hru potom co jsem ji hrál na jedné deskoherní akci a bavila mě , ale teď potom co tady vidím v sekci "otázky" dotazů a vyjímek a složitostí.
Tak se ptám nevíte někdo o nějakých lehčích pravidlech, které by se dali zahrát třeba i s dětmi např. 12+.
Nejvíce zmatečné mi připadnou pravidla týkající se vyspělých/nevyspělých dcer , vyspělých/nevyspělých manželů a námluvy.
Pokud nic takového neexistuje asi budu muset hru pro její hromadu vyjímek a věcí na které člověk nesmí zapomenout , prodat.
Děkuji za jakýkoliv tip.
23.7.2017 17:47:29

IN

Re
Asi zklamu tím, že pokud vím, žádná ořezaná pravidla nejsou. Hra je natolik provázaná jednotlivými mechanismy, že vynechání jednoho by nabouralo celý systém.

Na druhou stranu si nemyslím, že by byla hra obzvlášť složitá. Děti 12+ by ji měly zvládnout. Diskuse kolem pravidel vznikaly hlavně kvůli nejednoznačnostem, které byly vyjasněny v originálních pravidlech prostřednictvím living rules a následně zaneseny i do pravidel českých.

24.7.2017 10:24:55

hmm
dost nestastna hra pre 12 rocne deti :-) hlavne, s tymito pravidlami neviem, ako dlho ich bude bavit, pretoze to je skor simulator zivota, ako hra :-)

24.7.2017 10:40:23

Vybíráme z Bazaru

Sázky, prosím!
Sázky, prosím!
Akt. cena: 510 Kč
Končí za: 20 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas