Nakrmte Krakena

xxxxxxxxxo hodnoceno 4x (Seznam vlastníků)

Nakrmte Krakena - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 5 - 11
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Piráti
Herní kategorie: desková hra
Čeština: vydání ohlášeno
Vydavatelé: Old Dawg
Funtails
Lucrum Games
Autoři: Hans Joachim Höh
Maikel Cheney
Tobias Immich
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy ?

Může se tady někdo rozepsat jaké to je ? :) 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vytvořený obsah: 70 souborů
Sháníš insert? https://www.inserty.cz

29.5.2022 13:44:40

@MistrYpislon 

My hráli už 3 hry v šesti lidech a musím říct, že nás to hodně baví. Je to chytré, prvky blafování jsou super, celkově ten systém navigace pres karty funguje a je to sranda. Někteří mi říkali, že jim to přijde dost náhodné, že neměli ani šanci prokázat, že jsou hodní piráti. Za mě to není pravda, každý má nějakou možnost prokázat svou povahu nebo aspoň blafovat a prokázat, že jsou hodní piráti. Je to sranda a v šesti to bylo odehrané asi za 40 minut. Věřím, že ve více lidech to bude ještě o něco lepší a těším se, až zahrajem v 11 lidech, jsou tam prvky navíc jako nové žetony na mapě a celkově myslím, že to bude ve více lidech zajímavější.

 

5.6.2022 01:59:39

Odehrano 2x v 6. Myslim ze 7 bude minimum kdy to ma smysl - v obou hrach jsme dostali nahodnou kartou podporovatele kultistu docela to rozhodilo hru. Je to zabavne, zdlouhavejsi nez Werewolf/ Resistance, ale nemyslim si ze je to na skodu a aspon to neni tak dlouhe jak BSG. Cili za me dobry ale je to uz docela dobre proprany zanr a zas az tak noveho to neprineslo. 

1.12.2022 21:31:40

Charitativní aukce

Velká kniha strašlivých čar - dobročinná aukce
Velká kniha strašlivých čar - dobročinná aukce
Akt. cena: 1350
Končí za: 1 den

Všechny tyto aukce >>

Vybíráme z Bazaru

Dvě sady mincí Albi - univerzální a trpasličí
Akt. cena: 490 Kč
Končí za: 23 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas