Nájezdníci ze severu

xxxxxxxxoo hodnoceno 179x (Seznam vlastníků)

Nájezdníci ze severu - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 80 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Garphill Games
Autoři: Shem Phillips
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Nové vydání

Zdravím všechny příznivce NZS,

před pár lety jsem udělal chybu a přestože hra se mi velmi líbila, nepořádil jsem ji domů. Teď vrcholně lituji.

Netušíte, zda se plánuje nové vydání??

Díky předem za jakoukoli informaci.

15.1.2024 20:54:21

Dotisk by být neměl, co tak nějak vím. Kor když tu máš nástupce v podobě Nájezdníků ze Skýtie, kteří jsou herně lepší, ač třeba vizuál mi seděl spíš ten z této verze.

_____________________________________________
· od ledna 2024 tu mám na starosti sekci novinek coby admin
· také mám deskoherní IG kanál www.instagram.com/solo_boardgaming

15.1.2024 21:04:47

To sice nevím, ale #Nájezdníci ze Skýtie jsou skoro to samé.

15.1.2024 21:05:32

@prousan77 Původní vydavatel třeba necelé dva roky zpět vydal novější Viking Edition, kde byly dřevěné žetony nahrazené kartonovými, u nás se ani tak hra neobjevila. Souvisí to s tím, že v době vydání se rexíkům hra příliš dobře neprodávala, mezitím se objevila série Západního království, která spadla pod Tlama Games a o té doby, co vydaly Nájezdníky ze Skýtie (což je vlastně stejná hra, v jiném vizuálu, která si bere pár věcí z rozšíření už do základu) si myslím, že je šance na nové vydání téměř nulová. Ale třeba mě někdo vyvede z omylu.

Každopádně hra se dá stále sehnat, teď na zdejším bazaru běží dva inzeráty a když kouknu na FB Marketplace, tak je tam také jedna kopie k mání. Plus se dají (nebo daly) koupit přes polské e-shopy obě rozšíření, kus za 150 Kč, hodit do obalů, vytisknout český překlad zde ze souborů a člověk má kompletní zážitek. Obě rozšíření prohlubují zážitek, přitom pravidlově jsou jednoduchá.

16.1.2024 08:41:11 | Upraveno autorem (porovnej)

@Daw8ID můžeš prosím hodit odkaz na pl obchod, kde stojí obě rozšíření 150 kč? Hledám a stojí od 79 PLN až po 110 PLN. Za 150 kč bych vzal obě :D

16.1.2024 10:20:10

@HanysCh No však já píšu, že už to nemusí platit. Ale Fields of Fame se za tu výprodejovou cenu pořád koupit dají, druhé rozšíření už se zřejmě vyprodalo a zbylo jen to dražší, které si našel.

https://www.ceneo.pl/74938568#

16.1.2024 10:30:22

Díky moc všem za zpětnou vazbu. 
Nájezdníky ze Skýtie mám a jak říkáte je to prakticky stejná hra.

Ale jak také bylo řečeno, ten vizuál je skvělý. Všem mic děkuju za info i užitečné tipy. 
Vím, že je tady na bazaru k mání, ale 2000 Kč je trochu moc, ač se mi líbí. 😀

Ještě jednou dík

16.1.2024 10:36:29

@Daw8ID tak jsem objednal na megaknihách za 132 kč +79kč doprava. Škoda jen, že tam není i to druhé rozšíření, ale alespoň něco. Další asi kupvoat nebudu, hrajeme tuhle hru 1x ročně, když omrzí ženu divukraj :D

16.1.2024 11:25:15

@HanysCh To je super úlovek. :) Jarlové jsou ve hře super přídavkem, trochu to změní cílení plenění, protože jde člověk do většího rizika a musí se na něj víc vybavit. Nebo do něj nemusí jít vůbec. Zajímalo by mě, jestli to druhé rozšíření vyšlo v menším nákladu nebo se prostě lépe prodávalo. Hall of Heroes je totiž za mě taky super, trochu to rozšíří výběr karet a využívá to vypleněná pole na bonusy.

16.1.2024 12:27:12

Ahoj, potvrzuji, že dotisk neplánujeme, i proto, že paralelně jsou na trhu Nájezdníci ze Skýtie. 

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

17.1.2024 08:59:33

Vybíráme z Bazaru

Splašené obvody
Splašené obvody
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas