Nájezdníci ze severu

xxxxxxxxoo hodnoceno 179x (Seznam vlastníků)

Nájezdníci ze severu - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 80 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Garphill Games
Autoři: Shem Phillips
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

cz verze

Tak to je parada.tesim se prevelice. At zijou rexici :-)
4.8.2017 12:35:04 | Upraveno autorem (porovnej)

Kadylek
Ano, bohužel nám to v tiskárně blbě spojili ty tiskové verze a my jsme si toho při proofreadu nevšimli. Je to jediná krpa, o které zatím víme, ale omlouváme se.

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

29.1.2018 12:34:31

Mciahl
Co já vím, tak karty by snad měly být stejně velké, jen je na nich teda ale české logo hry, takže bude poznat, co je ze základu a co z rozšíření. Další problém by být neměl...

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

29.1.2018 13:03:52

Aneken

Dik, to je v pohode, je to detail a hra je jinak fakt uzasna, CZ pravidla srozumitelna, tak to ma byt :) Btw. Uvidime, jak se s tim zitra rano popasuje nase osmileta :)

3.2.2018 22:15:24

Kadylek
Pokud je to pouze základ, tak věřím že tvá osmiletá si s tím poradí v pohodě. Můj syn to se mnou hraje od sedmi let a v pohodě.
******
účastník JOUOB.castu

3.2.2018 23:10:38

prozření...
Tak konečnĕ vím, k čemu je ta malinká ikonka, která se ukazuje místo datumu u příspěvků. A tímto se chci omluvit Microjelenovi, že jsem jeho příspěvek označil za nevhodný (a ještě bych dodal, že se těším na další jouobcast). Ale jinak ke hře, ještě ji nemám, ale určitě si ji pořídil a doufám, že se bude líbit o mé osmileté dceři a bude mě v ní drtit třeba jako v Summoners Wars.

4.2.2018 01:00:22

Rozšíření - nové info

Ahoj Rexíci, jak jdou prodeje této hry? Nemáte nějaké nové info o případném rozšíření v CZ? Zvažuji koupení hry, ale chtěl bych ji i s některým z rozšíření, tak pořád váhám, jestli jít do CZ verze nebo do AJ. Díky moc za info

Jirka L.

4.1.2019 11:08:31

Rozšíření
Připojuji se k přání. Nájezdníky už v češtině mám a moc se mi líbí, nicméně trocha hloubky navíc a hlavně pátý (či šestý) hráč by hře rozhodně přidal.

A navíc už je na rozšíření pripravena i česká krabice :D

***
Deskoherní inkvizitor

4.1.2019 11:19:14

Rozšíření

Já mám český základ a rozšiření jsem koupil eng a vytiskl karty tady na zatrolenkách jsou přeložené. Pak je vsadil do obalů s orig kartou a je to cajk :)

4.1.2019 12:47:53

Rozšíření bohužel...
Hra je na trhu prakticky přesně rok a po těchto Vánocích mlžeme říct, že šance na rozšíření asi padá. Za první rok jsme prodali cca půlku nákladu a při tom, jak se dnes zkracuje "životní cyklus" her na trhu, se dá očekávat, že nám něco zbude i po příštích Vánocích. A to bohužel nejsou dostatečná čísla nejspíš ani na dotisk, natož pak na rozšíření. Je to škoda, protože tu je rozšíření fajn, ale v tomto případě to ekonomicky nedává smysl ani pro takové blázny, jako jsme my...:(

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

4.1.2019 14:52:35

Aneken
To je ovšem opravdu mrzuté.

***
Deskoherní inkvizitor

4.1.2019 15:14:03

Rozměry?
…..a jsou desky anglických rozšíření rozměrově kompatibilní s českou deskou základu?
Díky.

4.1.2019 17:33:35

johnyH
V české verzi je větší deska než v té anglické, ale vše ostatní je velké stejně. Jediný "problém" tedy bude, že desky z rozšíření nebudou na tu českou hezky navazovat.
***
Deskoherní inkvizitor

4.1.2019 17:45:02

Čo???
Tak to som pekne v háji :(
V takýchto veciach som pedant a toto by ma pekne štvalo. Ešte, že som si toho teraz všimol, lebo už som mal v košíku obe rozšírenia aj s obalmi /aby sa rozšírenia dali počeštiť/ a chystal sa večer prehovárať manželku :D
Ale toto ma pekne sklamalo.
Najskôr Great western trail rozšírenie len v nemčine (ktorú totálne neznášam), teraz táto nekompatibilita :(

5.1.2019 20:42:07 | Upraveno autorem (porovnej)

To Aneken
Díky moc za férovou odpověď. Ekonomika je holt neúprosná. I tak Vás asi podpořím a Váš český základ koupím (plus anglická rozšíření).
Je to škoda, ta hra je vizuálně zajímavá a herně je taky super. Jen mám pocit, že se o ní v záplavě všech ostatních moc nemluví.

Držím palce v dalších českých lokalizacích.

Jirka

6.1.2019 08:05:17

OT ludomyl
Já zase nesnáším angličtinu a na němčinu nedám dopustit :+).

6.1.2019 13:05:18

Ludomyl

Ja mám český základ a obě rozšíření počeštěný a je to pecka. Ta rozdilná velikost desky je úplný detail. Stejně se deska dává z boku a je v podstatě jedno jestli je o 3 cm kratší. Nekupovat kvůli tomu to rozšíření by byla dost škoda...

6.1.2019 13:53:22

GeneralX
Práve som zistil, že existuje - resp. súčasťou ich posledného KS - bola aj doska a playmat obsahujúca všetko dokopy. Takže zvažujem, že by som šiel možno touto cestou.

Inak chápem, že to môže byť detail, ale tých hier je teraz dostupných toľko a času tak málo (a financie tiež obmedzené), že podľa niečoho sa rozhodovať musím. Takže u mňa rozhodujú aj takéto detaily. Ale zatiaľ, kým nenájdem túto dosku niekde na predaj, tak idem objednať Architektov :)

6.1.2019 16:54:15

playmat
jj taky ji chci je super. Jinak ty rozšíření do nájezdníku jsou vážně moc dobrý.

6.1.2019 17:08:00 | Upraveno autorem (porovnej)

rozšírenia
to ti verím :) a ak zoženiem tú dosku alebo playmat, tak ich určite zoberiem tiež

6.1.2019 17:28:06

Play mat...
Ahoj, kdyby to měl někdo backnutý (https://www.kickstarter.com/projects/shem/the-north-sea-epilogues-rpg-raiders-play-mat/description) a šlo by v Pledge manazerovi ještě doobjednat jednu to mapu, tak bych se rád přidal...


6.1.2019 20:09:03

Snad ai to Rexhry este rozmyslia s exp.
Ach mrzi ma co tu citam. Rozsirenie by sa pre tak skvelu hru patrilo. Mrzi ma, ze sa tak nepredáva. Bavila by velmi vela ludi verim tomu je to svela hra po vsetkych strankach.

5.3.2019 20:32:52

Ludomyl
A co ti vadi na rozsireni great western trail ze je v nemcine? Krabica :) ? Vsak pravidla su tu v cz, a hra je jazykovo nezavysla, expanziu strcis do povodnej ceskej krabice a je vystarane, pravidla vytlacis. Krabicu s expanzie vysmaris do kosa :). A inak je aj anglicka verzia aj som ju sem postoval kym boli kusy, vzdy sa obcas niekde eng verzia objavi..

5.3.2019 20:54:30 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Echoes: Mikročip
Echoes: Mikročip
Akt. cena: 1 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas