Na křídlech: Hnízdem v Asii

xxxxxxxxxo hodnoceno 56x (Seznam vlastníků)

Na křídlech: Hnízdem v Asii - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 2
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 70 min
Herní svět: Zvířátka
Herní kategorie: karetní hra, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Elizabeth Hargrave
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Insert

Ahoj, vlastně jediná věc, která mě od Asie odrazuje, je to, že se nevejde do původní krabice. Má někdo nápad, jak to dostat do původní krabice? Používám Insert od folded space s tím, že krmítko stejně nepoužíváme, takže místo tam teoreticky ještě je …

8.2.2023 08:51:17

Já tedy zvolil hnízdící box a jsem z něj nadšený. Opravdu kvalitní a krásný a chytře řečený (insert už tam je) - tedy pokud jste fanda a počítáte že chcete všechna i budoucí rozšíření. Upřimně ve srovnání se Scythe big boxem je tento opravdu dál…

8.2.2023 10:27:58

No ale i kdybyste tu Asii do původní krabice narval, další rozšíření tam už nenarvete, takže zvažte i toto. Já už to do původní krabice s obalenými kartami nedám (i když už tam nemám původní desky), musel jsem si vypomáhat krabicí z evropského rozšíření, tak jsem do Hnízdicího boxu šel. 

8.2.2023 11:02:18

Já můžu potvrdit, že do původní krabice se Asie stále VEJDE :-) 

  • nemám obalené karty - používám původní plastový pořadač a pak mám 2 papírové krabičky za 90 karet z Oceánie a nově 90 karet z Asie (karty mám zamíchané, takže neřeším co je kde, uklidím karty do pořadače a pak ostatní jdou do 2 krabiček)
  • 5 hráčských desek (z Asie jsem nahradil 2 nové, abych mohl hrát Duet)
  • veškeré jídlo (mám to rozdělené dle potravy, používám původní plastové mističky, na které mám udělaný zašoupací víčka
  • všechna dosud vydaná vejce vč. nových červených
  • budka (do ní se vejde 5 kostek a všechny hráčské kostičky)
  • Duet tokeny bílé a černé
  • všechny destičky veřejných úkolů
  • všechny karty osobních úkolů
  • Automa karty
  • všechny návody

8.2.2023 11:27:35

Vybíráme z Bazaru

Prodám Dominion 1.Edici CZ
Prodám Dominion 1.Edici CZ
Akt. cena: 450 Kč
Končí za: 17 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas