Museum: Pictura

xxxxxxxxoo hodnoceno 14x (Seznam vlastníků)

Museum: Pictura - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Eric Dubus
Olivier Melison
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Koniec vydavateľa anglickej verzie hry, a možný dopad na CZ verziu.

Dva dni dozadu mi pristála v maili dosť prekvapivá informácia, že vydavateľ Holy Grail Games s okamžitou platnosťou ukončuje svoju činnosť.

Nakoniec ešte teda šťastie, že BF stihol vydať pred pár týždňami tú českú verziu Encyklopédie, lebo pár mesiacov navyše, a už by to zrejme nebolo možné.

Takisto som rád, že mi ešte pred Vianocami stihli prísť k tej hre aj KS addony - podľa updatov na KS to nakoniec nebola úplne samozrejmosť, a dosť veľa kusov zatiaľ ešte doručených nebolo (a možno už ani nikdy nebude).

Keďže BF sa už vyjadrilo, že rozšírenia k Rallyman GT ani vôbec vydávať neplánovalo (čo dáva celkom zmysel, keďže sú kompletne jazykovo nezávislé), tak zrejme jediný titul, na ktorý by mohla mať táto situácia reálny dopad, je práve Museum: Pictura.

V herných obochodoch som ale videl predobjednávky s dátumom marec tohto roka, tak snáď to platí, podarilo sa všetko bez problémov vytlačiť, a české vydanie tak nebude ohrozené?

@Michal-BF 

Možno len pre istotu nejaké potvrdenie, že je to naozaj tak?

 

16.2.2023 12:02:54

BF na facebooku psal, ze dorazi…

+/- za měsíc ještě dorazí jejich Museum Pictura. Ta už je naštěstí na lodi.

Oskar,
občas se objevuju v JOUOB.castu

16.2.2023 12:20:33

OK, super, díky za potvrdenie, tak to bolo dosť LTT, ale hlavne, že sa to stihlo.

16.2.2023 13:18:46

Vybíráme z Bazaru

Memoir '44
Memoir '44
Akt. cena: 1225 Kč
Končí za: 18 hodin

Offcanvas