Munchkin 6: Ujeté jeskyně

xxxxxxxxxo hodnoceno 35x (Seznam vlastníků)

Munchkin 6: Ujeté jeskyně - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Munchkin
Počet hráčů: 3 - 6
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Steve Jackson
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Big Box

Tak dneska jsem konečně obdržel big box na všechna dosavadní rozšíření Munchkina. Když BF vyvíjel tuto krabici, tak se ptal hráčů jaká velikost karet je včetně obalů. Někdo jim to měřil (nechápu, že takovou věc si nedokážou změřit sami). Doufal jsem, že tu krabici udělají tedy pro karty s obalama. Možná jsem tedy já obdržel zmetek a nebo BF ZNOVU někde udělal chybu? Rád bych znal názor i jiných majitelů. Osobně mám karty v obalech Ultra Pro přímo určené pro Munchkin, ale zkusil jsem to dát i do FFG obalů nebo May Day. Vždy stejný výsledek. Po drobné úpravě krabice, se to již dá.
6.9.2016 22:56:32

Big Box
Karty v obalech se nevejdou, stačí ale ten složený středový panel rozpůlit a je po problému. Dokonce mi tohle řešení přijde jako dobrý nápad, protože kdyby to udělali rovnou širší, neobaleným majitelům by karty při transportu létaly ze stranu na stranu a ničily se dramaticky rychleji.

7.9.2016 08:31:08

Rozpůlení
Taky jsem to nakonec řešil rozpůlením, ale i tak je to tam docela na knap. Mám trošku strach, že to bude deformovat obal. Na druhou stranu máš pravdu, že neobalené karty by asi odešly dříve. Nicméně pro munchkin jsou obaly skoro nutností. Kvalita papíru není moc valná.

7.9.2016 08:51:23

Prostor
Pokud uvažuju karty bez obalů, kolik místa v krabici zbývá na karty z následujících rozšíření?

21.12.2016 19:19:27

Tak si odpovím sám. Po uložení všech předchozích i následujících karet v krabici stále ještě nějaké místo zbývá.
Zkusím přidat fotku.

22.1.2017 17:09:48 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Resident evil 2 + expanze
Resident evil 2 + expanze
Akt. cena: 2999 Kč
Končí za: 11 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas