Munchkin - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 8
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, vývoj postavy
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Asmodée Editions
Devir
Edge Entertainment
Pegasus Spiele
Steve Jackson Games
Autoři: Steve Jackson
Rok vydání: 2001
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Ew
Ew - avatar

Epicka hra

Nemate niekto prelozene pravidla pre epicku hru zevraj to je do 20 urovne .. popripade dake info o tom mate niekto ?
13.7.2015 17:00:10

Epická hra
Vždyť sis na svou otázku vlastně odpověděl sám. Tato hra se hraje do 20 lvl a kdo jej získá, vyhrává hru.

14.7.2015 13:34:26

Ew

Novom
ono by malo byt okrem toho ze sa hra do 20 aj dake ine pavidla a herny system, mal som namysli toto teraz som to nasiel len moc nvm po AJ http://www.warehouse23.com/products/epic-munchkin

14.7.2015 14:22:06 | Upraveno autorem (porovnej)

Epicka hra
Na stranke worldofmunchkin som si stiahol pravidla po anglicky, ale mozem ti ich prelozit: hra sa teda do 20 urovne. Na 10. uroven sa da dostat aj inymi kartami, nielen zabitim nestvuri. Ale na 19. a 20. uroven sa da dostat iba zabitim nestvury. Okrem toho je z teba od urovne 10 epicky munchkin. Ked si epicky munchkin tak:
-vykopavas 2 dvere naraz. Ak su za nimi dve nestvuri, utocia na teba obidve naraz. Ak je tam nestvura a vylepsenie nestvur, tak dana nestvura to vylepsenie dostane. Inak je vsetko normalne, kliatby idu priamo na teba a vylepsenie nestvur, rasy, povolani, atd. si beries na ruku.
-tvoj or je tiez epicky (pokial mas rozsirenie v ktorom su ori). Umoznuje ti niest 1 velky predmet naviac.
-kazda rasa a povolanie ma tiez svoju epicku schopnost. Ak chcete aby som ich vsetky vypisal, staci povedat.

26.7.2016 16:46:25

Epická hra
Jurohero mohl bys sem prosím napsat i ty zbylá pravidla?
(speciální schopnosti ras a povolání, případně jestli jsi něco nevynechal)

Díky moc.

8.3.2017 18:17:09

Schopnosti epických postáv
Konečne posielam pravidlá zvláštnych schopností postáv na epickej úrovni:

POVOLANIA:

Valečník (bojovnik): obojručne zbrane môžeš držat v jednej ruke. Môžeš niesť a používať o 1 velký predmet naviac.

Zlodej: na zlodejovu schopnosť "krádež" nezreba hádzat. Uspeješ automaticky a okradnutý proti tomu nemôže nič urobit.

3.8.2017 14:40:51

Pokračovanie schopností epických postáv
Čarodej: ak na čarodeja ide kliatba (či už z dverí alebo od iného hráča), môže odhodiť kartu z ruky a pokúsiť sa o útek. Funguje to ako pri klasickom pokuse o útek. Čarodej toto môže opakovať kolko chce, dokým sa mu neminú karty.

Knez: hocikedy (aj počas boja) môže knaz odhodit 2 karty z ruky alebo zo stolu, a zobrat si vrchnu kartu pokladu (aby ju ostatni nevideli).Ak sa dá, môže ju použiť IHNEĎ ako ju vytiahol.

3.8.2017 14:45:30

Pokračovanie schopnosti epickych postav
Hraničiar: vylepšena schopnost krotenia. Ak niekdo odhodí ořa, moze sa pokúsit ho ochočit (ako pri klasickom ochočení.

Bard:vylepšena schopnost bardovo štestí. Taháš si o dve poklady viac a odhodiš 2.

RASY:

Trpaslik: *Ruka bohov.*Mozes mat hocikolko kariet na ruke.

Elf: *strielanie šípov.* Počas akéhokolvek boja (či tvojho, alebo cudzieho), môžeš odhodit kartu a vystrelit šíp do hráča alebo nestvúry. Ten hráč alebo nestvúra má -2. Túto schopnost môžeš použiť až dvakrát za boj.

Púlčík: *výpredaj.* Vylepšená schopnosť. Môžeš predat 2 predmety za dvojnasobok ich ceny, alebo 1 predmet za TROJnasobok jeho ceny.

Gnóm: *malý ďábel.* Ak úspešne utečieš z akéhokoľvek boja ktoréo si sa zúčastnil, taháš si 2 poklady (lícom dole).

3.8.2017 14:57:44

Pokračovanie schopnosti epickych postav
Ork: *žrút.* Ak bojuješ proti nestvůře na 1. úrovni, mozes ju automaticky zjest a tym ju zabit. ziskas jej poklad a urovne a dokonca mozes aj postupit na 10. uroven a vyhrat hru.

Jašteričí muž: *ostrá kůže.* Ak pocas boja na tvojom tahu uspesne utecies pred dvoma a viac priserami, na konci tvojho tahu mozes zahrat automaticky dalsi tah (nefunguje retazova reakcia - max 2 tahy po sebe).

Kentaur: *ovládanie stáda.* Ak iný hráč odhodí oře tak ty môžes odhodiť 2 karty z ruky a zobrať si oře do ruky.

Človek: *domáci maznáčik.* (Aj človek má na epickej úrovni zvláštnu schopnosť.) Ak bojuješ proti nestvůře na 5. alebo nižšej úrovni, môžeš sa rozhodnúť nebojovať s ňou a spraviť si z nej maznáčika (pet) - ak ešte žiadneho nemáš. Zoberieš si ho do ruky. Počas boja, ktorého sa nezúčastňuješ, môžeš použiť maznáčika proti hráčovi alebo nestvůře. ak to používaš proti nestvůře tak bojový bonus maznáčika sa rovná jeho úrovni. Ak ho použiješ proti hráčovi tak sa ráta ako toulavá nestvůra a môžu byť na ňu zahrané bonnusy ako obvykle.

3.8.2017 15:28:18

epická pravidla Munchkin apokalypsa

Zdravím, potřebuju pomoct s překladem EP pro munchkin Apokalypsa.
vše jsem zvládl přeložit celkem dobře ale stále mi nedává smysl překlad pro povolání BLOGER.
ani s googlem a vším co znám mi to nedává smysl.
proto bych byl rád za vaši pomoc.
zde jsou anglická pravidla

Open Records Request. When you use either of your
Class abilities, you may choose to take the top card
from the appropriate discard pile rather than draw
from the deck.
předem díky

18.3.2020 16:47:45

Blogger
Překlad:
Když využiješ některou ze schopností svého povolání, můžeš si kartu vzít z příslušného odhazovacího balíčku místo líznutí z balíčku.

20.3.2020 11:48:17

Vybíráme z Bazaru

Karak/Carcassonne - mřížky 3x3
Karak/Carcassonne - mřížky 3x3
Akt. cena: 160 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas