Mr. Jack Pocket

xxxxxxxxoo hodnoceno 58x (Seznam vlastníků)

Mr. Jack Pocket - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 15 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: logická
Čeština: není
Vydavatelé: Hurrican
Autoři: Bruno Cathala
Ludovic Maublanc
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

jdu do ní

Podle ohlasů na BGG a dvou instruktážních videí (ve Francouštině :) jasná volba. Poměrně originální princip natáčení ulic a tím zviditelňování postav. Mimochodem to jediné na hře kritizovali - jak vysvětlit že se ulice otáčejí (myslím že jednoduše - všechny postavy se prostě zbořili v nějakém londýnském pubu:)
Zatím do ČR bohužel nikdo nedováží, asi je ještě brzo. Hráli jste to už někdo ?
26.10.2010 22:54:23

na cestě
Neodolal jsem a zakoupil na francouzském e-bayi za slušnou cenu 12e (+5e poštovné). Za nedlouho poreferuji jaké to je :)

26.10.2010 23:50:04

panzer
No v Essenu to bylo hned na nekolika stolech a lidi vypadali, ze se docela bavi, takze jsi urcite neprohloupil;)

26.10.2010 23:55:57

panzer
Chjo, hrozně jsi mě nalákal, tak teď nevim :)

27.10.2010 09:02:37

panzer
tak to je ale hodně slušná cena.

27.10.2010 09:45:49

panzer
My si to koupili v Essenu, je to jazykově nezávislé, a docela náročné na představivost - nejen kvůli tomu, jak se ulice přesunou, ale i co si mám vybrat za akci, aby na soupeře zbyla ta druhá... no, poprvé jsem to jako Mr. Jack projela na celé čáře, a to mi ještě detektiv radil, co bych měla dělat...:-)

27.10.2010 10:56:06

Mr jack
Ikri: vydrž týden, dám vědět dojmy, jinak na tom e-bayi toho měli 3 kusy za tuto cenu

ta"jemná": myslím že ta cena +- odpovídá tomu za kolik se to bude prodávat u nás. Akorát si nejsem jestli těch 5 E bylo opravdu komplet za dopravu, přeci jenom objednávka ve francouštině... počkám jak zareaguje na dotaz a vezmu si slovník :)

Elissa: na BGG docela vychvalují vyváženost (tuším tam někdo psal že ze sta partií bylo 57 výhra Jacka). Ty přesuny ulic asi budou hodně na představivost jak píšeš, na druhou stranu výběr akcí abych nenechal soupeři bylo hlavním principem i původní hry

27.10.2010 11:24:02 | Upraveno autorem (porovnej)

rbx

elissa
vy jste skoupili cely Essen, ne? co na to rikal tvuj muz? :-)

27.10.2010 11:29:06

rbx
Skoro... ještě že ten Siaron nejel, to bychom se cestou zpátky do toho auta nevešli... :-)
Ale tohle je malinká krabička a mému muži se to líbí, neboť vyhrál (to je základní kritérium).
A náhodou, některé hry jsme dokonce ani nekoupili... :-)

27.10.2010 11:35:21

panzer
Uááááááá :-O Snad to vydržim, ale nevim :-O Tak honem!

27.10.2010 15:57:00

Vybíráme z Bazaru

Lorenzo Il Magnifico
Lorenzo Il Magnifico
Akt. cena: 360 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas