Mordheim - City of the Damned

xxxxxxxxxo hodnoceno 9x (Seznam vlastníků)

Mordheim - City of the Damned - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: válečná, sběratelská
Čeština: není
Vydavatelé: Games Workshop
Autoři: Alessio Cavatore
Rick Priestley
Tuomas Pirinen
Rok vydání: 1999
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Koupím 2

Ahoj,

měl bych zájem o jakékoli původní věci k Mordheimu - gangy, pravidla, terény, krabice apod. Kdyby někdo chtěl své věci poslat dál, neváhejte mě prosím kontaktovat!

6.7.2022 21:53:46

Ahoj, já Mordheim mám a zvažuji, že prodám - protože ho není již mnoho let s kým hrát. Nicméně koukal jsem že kvůli nedostupnosti poměrně stoupnul na ceně. Protože nedokážu posoudit cenu, zřejmě dám hru v nejbližších dnech sem na aukci, takže pokud budeš mít zájem, můžeš ji koupit tam. Musím se ještě podívat v jakém stavu a jaký obsah mi zbyl - co si pamatuji, tak bych měl mít 2 složené gangy (skaveni a Middenheimové), 100% knihu pravidel ve velmi dobrém stavu, pak nějaké sprues na poskládání dalších figur (lidi, skaveni, náhradní zbraně, vybavení atd). Nevím zda mám někde původní terény (z kartonu poskládané rozvaliny domů) a krabice je sice fyzicky v pořádku, ale barvy na ní jsou poměrně vybledlé (odpovídá stáří hry). Nicméně s tím co mám by se hra dala normálně hrát, pouze terén si budeš muset asi nějaký vytvořit sám, ale to bys stejně asi musel i kdybys pořizoval hru novou. Nejhodnotnější je asi celkově ta kniha - je nádherná, plná fotek, doprovodných příběhů, pravidel.. nicméně jak tu již někdo zmiňoval, dá se najít v pdf na netu.

7.7.2022 10:54:56

Btw, pokud nemáš hluboko do kapsy, tak:

https://www.ebay.co.uk/itm/124752649155?hash=item1d0bd65bc3:g:ORwAAOSwg2RfRUH4

 

Ta je určitě v mnohem lepším stavu než moje, ale ta cena a doprava…

7.7.2022 10:58:35

Vybíráme z Bazaru

Caldera Park EN
Caldera Park EN
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 16 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas