Monumental - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Matthew Dunstan
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kickstarter 2020

Dnes startuje nová KS kampaň pro další rozšíření s možností zakoupit kompletní MONUMENTAC edici ALL-IN

https://www.kickstarter.com/projects/funforge/monumental-african-empires?ref=discovery_category_newest
15.6.2020 18:46:57

Deluxe
To se po...zbláznili, ne? Chtěl jsem koupit Basic verzi komplet, ale nebízej jenom Deluxe (240 € bez poštovného) s tím, že to jinak nejde. Taková cenová politika je absolutně na hlavu. Ale dokud si to lidi nechají líbit a ještě hýkají, jak je to úžasný, tak se brzo dostanem do situace, kdy i základní hry na trhu budou začínat na dvou tisících korun a ty lepší dvakrát tolik. V době, kdy se jedná o spotřební zboží, je to pro mě nepochopitelné.

15.6.2020 18:58:20

African Empire
Tak celkem hodně lidí nadává, že tam není verze bez figurek (jsem jedním z nich). Jako udělat rozšířené, které není kompatibilní se základní verzí hry je fakt na hlavu. Jenom to ukazuje, jací jsou ve FunForge idioti. Komunikace z jejich strany je přinejmenším podivná a jejich argumenty jsou děravé, jako ústa staré ženy. A přitom to mohla být tak dobrá hra...

15.6.2020 20:28:05

BGG
Když koukám na KS, tak vidím hru podle současného motta "plast = slast"

Ale z fotek na BGG ze hry je vidět, že ty miniatury jsou hrozně nepraktický a od samého začátku se to na ten plán prostě nevejde, natož v pozdějších fázích.

15.6.2020 20:42:57

Žetony
Já prostě nechápu, že nenarvali žetony do každé krabice chceš nechceš, čímž by zvedly cenu třeba o 5-10 € a plast by byl buď jako add-on, nebo deluxe verze. Ohánějí se opravdu děravou argumentací a akorát to ukazuje, že vůbec neví, co dělají. Francouzi...

Mejvíc mě baví tohle:
In short, we had the choice of presenting a “regular” game at a “regular” price, or a fantastic game at a fair price.

Hra je podle názorů spíš lehký nadprůměr s několika nedotaženými nápady, díky kterým hra působí rozbitě a slepeně, rozhodně ne fantasticky. Férová cena je asi taky něco, o čem by se dalo polemizovat.

No nic, aspoň zase ušetřim.

16.6.2020 01:00:32

No přece
Nakonec se umoudřili a stejně to všechno nabízejí i v kartonu. Kdyby měl přeci jen někdo zájem, komplet karton stojí 185 €. Komplet plast 240 €. Plus 20 € poštovné. Já do toho určitě nejdu. Cena je dost úlet. Ale nikdo tady o tom ještě nepsal a třeba to někoho může zajímat. Do konce kampaně zbývá 39 hodin.

4.7.2020 02:34:49

@Havelock Pledge manager uz je asi dlouho zavreny, co? Chtel bych Afriku v zetonkove verzi…

6.3.2022 11:01:32

@dandyy To bohuzel vubec netusim, protoze jsem o to prestal mit zajem v prubehu kampane, ale mel jsem za to, ze uz je to tak pul toku, rok, co to lidem dorazilo. Ale mozna se to da nekde sehnat. Fakt netusim, nejsem zrovna nejlepsi kontaktni osoba. :D

6.3.2022 22:30:30

Od 16.5 by to malo byt dostupne cez Blackfire a od dnes to už maju naskladnene e-shopy v Madarsku.

4.5.2023 19:36:43

Uniklo jenom mně, že to bude česky? V předprodeji v některých obchodech se to tak tváří… Tedy asi jen “retail” verze?

_____________
liščí pohůnek

9.5.2023 08:17:35 | Upraveno autorem (porovnej)

Ok, musím to sem nadhodit, protože mi asi něco uniklo. Tady na bazaru se to prodává včetně rozšíření Lost Kingdoms a mě ta hra stále nedorazila. Jsem jediný? Mám se začít starat, nebo se něco děje co nevím? :(

_________________________________________
www.kalkared.eu , aneb když v poličkách není místo

13.7.2023 17:51:52

Vybíráme z Bazaru

Kronika zločinu
Kronika zločinu
Akt. cena: 635 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas